Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowe informacje o iPhone 15. Co wiemy?

iPhone 15 Pro render

Pojawiły się nowe informacje o iPhone 15. I to nie tylko podstawowym modelu, ale i całej generacji. Tegoroczne smartfony Apple’a mają pojawić się we wrześniu lub ewentualnie w październiku, a więc za około pół roku. Co już wiadomo na ich temat?

  • pojawiły się nowe informacje o iPhonie 15
  • dotyczą one zwłaszcza wyświetlaczy
  • spodziewana premiera za około 6 miesięcy

Ekran iPhone 15 z Dynamic Island

Najwięcej wiemy na temat wyświetlacza iPhonów 15. Cała czwórka, tj. podstawowy iPhone 15, iPhone 15 Plus z większym ekranem, a także topowe iPhone 15 Pro (przedstawiony na renderze CAD) i iPhone 15 Pro Max będą miały jednolite ramki o grubości 1,5 mm wokół całego wyświetlacza. Tylko w modelach Pro będzie ona tytanowa, za to wszystkie smartfony otrzymają Dynamic Island, a więc tzw. dynamiczną wyspę, spełniającą rolę powiadomień.

iPhone 15 Pro render

Niestety to samo źródło twierdzi, że iPhone 15 i 15 Plus będą miały ponownie odświeżanie na standardowym poziomie 60 Hz, w dodatku bez Always on Display. Będą też pracować na dotychczasowym chipsecie Apple A16 Bionic 3,46 GHz (6 rdzeni), a najnowszy autorski układ A17 Bionic będzie zarezerwowany dla modeli Pro. Te otrzymają ponadto przyciski półprzewodnikowe, a tradycyjne zostaną zachowane w iPhonie 15 i 15 Plus.

Wkrótce można spodziewać się kolejnych informacji na temat najnowszych iPhonów. Do ich premiery pozostało jeszcze sporo czasu, ale już teraz możesz zdecydować się na któregoś z iPhonów 14.

Zobacz również: iPhone 15 i 15 Pro na renderach CAD. Co na nich widać?

Źródło: douyin.com, weibo.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (7 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.