Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Do premiery nowej serii smartfonów z logiem nadgryzionego jabłka zostało jeszcze trochę czasu. Ich premiera ma się odbyć około września tego roku. Jednak już teraz wiemy, że iPhone 12 Pro będzie posiadał spore ulepszenie względem poprzedniej serii.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Tą kluczową różnicą, która ma znaleźć się w modelach iPhone 12 Pro i Pro Max jest częstotliwość odświeżania ekranu. Wszystko wskazuje na to, że iPhone w końcu zdecyduje się na zastosowanie wyświetlaczy o odświeżaniu na poziomie 120 Hz. Byłoby to znaczne ulepszenie względem aktualnych modeli.

W przypadku modelu iPhone 12 Pro prawdopodobnie zobaczymy ekran o przekątnej 6,1 cala wykonany w technologii OLED Super Retina. Model ten ma obsługiwać 10-bitową głębię kolorów. Natomiast iPhone 12 Pro Max będzie miał nieco większy ekran o przekątnej 6,7 cala wykonany w technologii OLED Super Retina XDA. Również będzie obsługiwał 10 – bitową głębię kolorów.

Niewiele więcej wiadomo na temat aparatów. Wiadomo, że w przypadku tych dwóch smartfonów Apple postawi na potrójny aparat z obsługą technologii LiDAR, o której już wcześniej pisaliśmy. Poprawia ona prędkość autofocusa i pomaga w trybach portretowych. Prawdopodobne jest, że zobaczymy w tym wypadku trzy matryce o rozdzielczości 13 Mpix, a do dyspozycji użytkownika oprócz głównego aparatu, będzie ultraszeroki kąt oraz teleobiektyw z potrójnym zoomem optycznym.

Zarówno iPhone 12 Pro jaki i Pro Max będą pracowały pod kontrolą układu A14 wspartego 6 GB pamięci RAM. Smartfony mają być dostępne w wersjach 128GB, 256GB i 512GB. Będą także obsługiwały sieci 5G.

Kolejną istotną zmianą w przypadku nadchodzącej serii jest kwestia baterii. W tym przypadku powinniśmy zobaczyć ogniwo o pojemności 4400 mAh. Prawdopodobnie będzie one wyposażone w szybkie ładowanie.

Pomimo, iż do premiery iPhona 12 zostało sporo czasu, wiemy już całkiem sporo. Wiemy także, że nie ma co oczekiwać, że cena smartfonów będzie niska. Niestety urządzenia z logo nadgryzionego jabłka zawsze pod tym względem były w czołówce w naszym kraju. I tutaj będzie zapewne podobnie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów