Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone 12 – garść świeżych informacji

Pomimo, że do premiery najnowszej generacji iPhone’a pozostało jeszcze sporo czasu, w sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące jego specyfikacji. Najnowsze informacje wspominają o pamięci RAM, a także rzucają nowe światło na wielkość ekranów.

Znajdź ofertę tańszą nawet o 50%

Wiele wskazuje na to, iż iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max zostanie wyposażony w 6 GB pamięci RAM. Byłaby to kość o największej pojemności użytej jak do tej pory w jakimkolwiek modelu iPhone’a. Przy zachowaniu świetnej (jak zawsze) optymalizacji zwiastuje to spore możliwości pod względem płynności działania i wielozadaniowości. Oczywiście jeśli odpowiednio zostanie dopracowany system smartfona, gdyż nie od dziś wiadomo, że iOS-owi zdarzają się różnego rodzaju wpadki. Podstawowy model, czyli iPhone 12, prawdopodobnie będzie posiadał 4 GB pamięci RAM, co powinno być również wartością wystarczającą.

Niewiele na ten moment wiadomo o aparatach nadchodzących iPhonów 12. Można spodziewać się zachowania wyglądu z tego roku w postaci charakterystycznej wyspy. Niektóre źródła mówią o poczwórnym aparacie głównym. Jednak nie jest to potwierdzona informacja.

Apple iPhone 12 koncept

Więcej natomiast wiadomo na temat ekranów. I tutaj robi się ciekawie. Wiele wskazuje na to, iż smartfony będą wyposażone w całkowicie płaskie ekrany. Dotyczy to każdego z modeli. Prawdopodobnie wszystkie modele w 2020 roku dostaną również ekran wykonany w technologii OLED. Co ciekawe, dostawcą tych podzespołów dla modeli Pro i Pro Max ma być Samsung. Z kolei do podstawowej wersji iPhone’a 12 wyświetlacz ma dostarczać Samsung w kooperacji z LG. Co zaś do wielkości ekranu, będziemy mieli do czynienia z ekranami o przekątnej 5,4, 6,1 oraz 6,7 cala. Przy czym najmniejszy trafi do modelu iPhone 12 Pro.

Dowiadujemy się również, że długo wyczekiwany iPhone SE 2 ma pojawić się w marcu 2020 roku. Jego produkcja zacznie się w lutym. Wygląd ma znacząco przypominać iPhone’a 8. Otrzyma m.in. ekran o przekątnej 4,7 cala, procesor A13 i 3 GB pamięci RAM.

Na ten moment nie wiadomo nic na temat cen nowych modeli. Jednak jedno jest pewne - tanio nie będzie.

Źródło: 91mobiles.com, phonearena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów