Znaleźliśmy 17 ofert spełniające Twoje kryteria.

Internet Orange we Wrocławiu zapewnia jedne z najszybszych połączeń internetowych. A takich pewnie szukasz! Jak prezentują się w szczegółach? Ile kosztuje Internet Orange we Wrocławiu? Zapraszamy do lektury!

Internet Orange Wrocław – jakie oferty?

Internet Orange w Wrocław składa się z 3 różnych pakietów. Różnią się one prędkościami i – naturalnie – cenami. Możesz wybrać ponadto umowę na 2 lata lub na czas nieokreślony. W tym pierwszym przypadku możesz liczyć na rabaty operatora!

Do światłowodu Orange otrzymasz w cenie pakietu modem Funbox. W 2 topowych prędkościach będzie to model Funbox 6 z Wi-Fi 6. Opcjonalnie możesz dokupić za 9,99 zł Smart Wi-Fi Box.

Ze światłowodem Orange otrzymasz w cenie modem Funbox. W przypadku 2 najszybszych łączy jest to Funbox 6 z Wi-Fi 6. Opcjonalny Smart Wi-Fi Box kosztuje 9,99 zł.

Internet Orange Wrocław znajdziesz na osiedlach (wg podziału administracyjnego miasta z 2016 roku): Bieńkowice, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Borek, Brochów, Gaj, Gajowice, Grabiszyn-Grabiszynek, Gądów-Popowice Płd., Huby, Jagodno, Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec, Karłowice-Różanka, Klecina, Kleczków, Kowale, Krzyki-Partynice, Księże, Kuźniki, Leśnica, Lipa Piotrowska, Maślice, Muchobór, Mały Muchobór, Wielki Nadodrze, Nowy Dwór Oporów, Osobowice-Rędzin, Ołbin, Ołtaszyn, Pawłowice, Pilczyce – Kozanów – Popowice Płn., Plac Grunwaldzki, Polanowice – Poświętne – Ligota, Powstańców Śląskich, Pracze Odrzańskie, Przedmieście Oławskie, Przedmieście Świdnickie, Psie Pole-Zawidawie, Sołtysowice, Stare Miasto, Strachocin-Swojczyce-Wojnów, Szczepin, Tarnogaj, Widawa, Wojszyce, Zacisze-Zalesie-Szczytniki, Świniary, Żerniki.

Internet Orange Wrocław – jakie ceny?

Internet Orange we Wrocławiu kosztuje 59,98, 69,98 lub 79,98 zł – wszystko zależy od tego, z jakiego transferu Mb/s będzesz chciał korzystać. Ceny zawierają już rabaty za udzielone zgody marketingowe i e-fakturę oraz dotyczą umów na 24 miesiące. Warianty na czas nieokreślony kosztują odpowiednio 69,98, 79,98 i 89,98 zł.

Uwaga! Jeżeli zdecydujesz się na dwuletnią umowę, to zyskasz 2 miesiące w gratisie za 0 zł! Promocja dostępna jest wyłącznie online.

Światłowód Orange dostępny jest w budynkach o zabudowie jednorodzinnej, lecz z dopłatą 20 zł miesięcznie. Jednorazowy koszt aktywacji usługi wynosi 49,99 zł.

Najtańszy Internet Orange 59,98 zł:

Najdroższy Internet Orange 89,98 zł:

Internet Orange Wrocław – jakie prędkości?

Jak już wspomniano, Internet światłowodowy we Wrocławiu od Orange należy do najszybszych na rynku Do wyboru masz pakiety z maksymalnymi prędkościami do 300, 600 Mb/s, a nawet do 1 Gb/s! Dostaniesz jest w umowach na 24 miesięcy oraz na czas nieokreślony. Prędkości uploadu to 50, 100 oraz 300 Mb/s.

Przykładowy Internet Orange do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet Orange do 600 Mb/s:

Przykładowy Internet Orange do 1 Gb/s:

W Orange Internet nie będzie najtańszy, ale będzie jednym z najszybszych! A może zależy Ci bardziej na cenie, a nie prędkościach światłowodu? Jeżeli tak, to porównaj jeszcze Orange z ofertami konkurencji na Komórkomat.pl i wybierz dla siebie optymalne rozwiązanie!

Inni operatorzy internetu - Wrocław

 • Kabel Ethernet

  Jaki kabel do Internetu?

  Jeśli chcesz mieć szybki Internet, nie możesz zapomnieć o odpowiedniej jakości przewodzie. Kabel do Internetu to niezbędny element stabilnego i […]
 • Jaki Internet do gier online?

  Internet do gier – jaki wybrać?

  Jesteś graczem i potrzebny Ci jak najlepszy Internet do gier? Z pewnością docenisz szybki przesył danych zarówno pobierania, jak wysyłania […]
 • Internet bez umowy

  Internet stacjonarny bez umowy

  A gdyby tak mieć Internet stacjonarny bez umowy? Czy w ogóle jest taka możliwość? A jeśli nie, to co możesz […]
 • YouTube streaming Internet

  Jaki Internet do streamowania będzie najlepszy?

  Jaki Internet do streamowania będzie najlepszy? Omawiamy najważniejsze parametry i przedstawiamy 7 atrakcyjnych ofert operatorów z całej Polski. W dzisiejszym […]
 • światłowód router

  Router do światłowodu – jak go wybrać w 2023 roku?

  Jaki router do światłowodu wybrać? Przy wyborze takiego routera należy sprawdzić, czy ten jest odpowiednio szybki. To jednak nie wszystko. […]
 • Internet światłodowody

  Światłowód – co to?

  Światłowód nazywany jest przyszłością Internetu. Gdy wchodził na rynek mówiło się, iż zrewolucjonizuje sposób, w jaki korzystamy z Sieci. Czym […]