Znaleźliśmy 24 oferty spełniające Twoje kryteria.

UPC oferuje jeden z najtańszych Internetów w Warszawie. Na terenie stolicy działa jednak wiele innych operatorów. Jaką dokładnie ofertą dysponuje UPC w Warszawie? Jakie są jego ceny i prędkości łącza? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszym poradniku.

Internet UPC Warszawa – jakie oferty?

UPC dysponuje kilkoma pakietami Internetu stacjonarnego. Są to światłowody w umowie na 12 miesięcy, 24 miesiące lub na czas nieokreślony. W sumie jest to 12 pakietów w różnych cenach.

UPC w Warszawie oferuje jednak nie tylko sam światłowód, ale także pakiet łączony z telewizją! Internet + TV w Warszawie kosztuje już 74,99 zł, o ile zdecydujesz się na dwuletnią umowę. W tej kwocie zyskasz nie tylko Internet do 300 Mb/s, ale też 136 kanałów TV (w tym 109 w jakości HD). Jeżeli chcesz szybsze łącze, to jest ono dostępne, ale w wyższych cenach.

Internet UPC Warszawa znajdziesz w dzielnicach: Mokotów, Praga, Południe, Ursynów, Wola, Białołęka, Bielany, Bemowo, Targówek, Śródmieście, Ochota, Wawer, Praga, Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rambertów.

Internet UPC Warszawa – jakie ceny?

Internet światłowodowy UPC może kosztować w Warszawie nawet tylko 49,99 zł. W tej cenie możesz jednak liczyć na najniższą prędkość – maksymalnie do 300 Mb/s. Jeżeli chcesz szybszy światłowód w Warszawie, wybierz jeden z pakietów za 59,99, 69,99 lub 79,99 zł miesięcznie. Ceny te obowiązują w przypadku dwuletniej umowy, bowiem oferta z roczną umową jest o 5 zł droższa, a bezterminowa – wymaga dopłaty kolejnych 5 zł w porównaniu do umowy na 24 miesiące.

Najtańszy Internet UPC 49,99 zł:

Najdroższy Internet UPC 89,99 zł:

Niezależnie od wybranej umowy (na jaki czas), UPC da Ci modem Connect Box, telewizję internetową UPC TV Go, a także zapewni bezpłatny koszt instalacji.

Internet UPC Warszawa – jakie prędkości?

Światłowód UPC w Warszawie ma prędkości – w zależności od wybranego pakietu – do 300, 500 lub 750 Mb/s, a nawet 1 Gb/s. Ich ceny wynoszą z umową na 2 lata odpowiednio 49,99, 59,99, 69,99 lub 79,99 zł. Jak już wcześniej wspomniano, pozostałe umowy z tymi samymi prędkościami downloadu są odpowiednio droższe.

Przykładowy Internet UPC do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 500 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 750 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 1 Gb/s:

Czy wciąż interesuje Cię Internet UPC w Warszawie? To świetna oferta, ale jeżeli chcesz ją jeszcze skonfrontować z innymi operatorami, dokonaj bezpłatnego porównania na Komórkomat.pl!

 

Inni operatorzy internetu - Warszawa

 • Jaki Internet do gier online?

  Internet do gier – jaki wybrać?

  Jesteś graczem i potrzebny Ci jak najlepszy Internet do gier? Z pewnością docenisz szybki przesył danych zarówno pobierania, jak wysyłania […]
 • Internet bez umowy

  Internet stacjonarny bez umowy

  A gdyby tak mieć Internet stacjonarny bez umowy? Czy w ogóle jest taka możliwość? A jeśli nie, to co możesz […]
 • YouTube streaming Internet

  Jaki Internet do streamowania będzie najlepszy?

  Jaki Internet do streamowania będzie najlepszy? Omawiamy najważniejsze parametry i przedstawiamy 7 atrakcyjnych ofert operatorów z całej Polski. W dzisiejszym […]
 • światłowód router

  Router do światłowodu – jak go wybrać w 2023 roku?

  Jaki router do światłowodu wybrać? Przy wyborze takiego routera należy sprawdzić, czy ten jest odpowiednio szybki. To jednak nie wszystko. […]
 • Internet światłodowody

  Światłowód – co to?

  Światłowód nazywany jest przyszłością Internetu. Gdy wchodził na rynek mówiło się, iż zrewolucjonizuje sposób, w jaki korzystamy z Sieci. Czym […]
 • Wybór Internetu stacjonarnego

  Jaki Internet stacjonarny wybrać?

  Pewnie nie raz myślałeś o tym, jaki wybrać Internet stacjonarny. Co człowiek, to inne potrzeby. Nie każdy potrzebuje najszybszego na […]