Znaleźliśmy 16 ofert spełniające Twoje kryteria.

Internet Orange w Warszawie jest jednym z najszybszych dostępnych światłowodów. Pomarańczowy operator oferuje w nim także sporo rabatów! Jakie są jego ceny i prędkości transferu? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego krótkiego poradnika.

Internet Orange Warszawa – jakie oferty?

Internet Orange w Warszawie – jak i w pozostałych rejonach kraju – to w sumie 3 różne prędkości łącza. Operator świadczy usługi z umową na czas nieokreślony (bezterminowo) oraz w dwuletniej umowie. Wybierając abonament na 24 miesiące możesz liczyć na rabaty!

Ze światłowodem Orange otrzymasz w cenie modem Funbox. W przypadku 2 najszybszych łączy jest to Funbox 6 z Wi-Fi 6. Opcjonalny Smart Wi-Fi Box kosztuje 9,99 zł.

Internet Orange Warszawa znajdziesz w dzielnicach: Mokotów, Praga, Południe, Ursynów, Wola, Białołęka, Bielany, Bemowo, Targówek, Śródmieście, Ochota, Wawer, Praga, Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rambertów.

Internet Orange Warszawa – jakie ceny?

Światłowód Orange w Warszawie kosztuje (w zależności od wybranego pakietu) 59,98, 69,98 lub 79,98 zł miesięcznie. Takie są koszty z rabatami (zgody marketingowe i e-faktura) w umowie na 24 miesiące, z kolei w wariancie bezterminowym ceny idą w górę o 10 zł. Za te same transfery łącza zapłacisz więc odpowiednio 69,98, 79,98 lub 89,98 zł.

Uwaga! Tylko w umowie na 2 lata zyskasz 2 miesiące za 0 zł! Aby skorzystać z promocji, zamów Internet Orange online.

Światłowód Orange jest dostępny w budynkach o zabudowie jednorodzinnej z dopłatą 20 zł miesięcznie. Jednorazowy koszt aktywacji usługi wynosi 49,99 zł.

Najtańszy Internet Orange 59,98 zł:

Najdroższy Internet Orange 89,98 zł:

Internet Orange Warszawa – jakie prędkości?

Światłowód Orange w Warszawie należy do najszybszych. Operator oferuje łącze o prędkościach do 300 Mb/s, 600 Mb/s lub nawet 1 Gb/s! Jak już wcześniej wspomniano, wszystkie oferty dostępne są w umowach na 24 miesięcy lub bezterminowo. Upload to odpowiednio 50, 100 oraz 300 Mb/s.

Przykładowy Internet Orange do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet Orange do 600 Mb/s:

Przykładowy Internet Orange do 1 Gb/s:

Światłowód Orange może i jest nieco droższy od większości konkurencji, ale z pewnością jest to szybki Internet w Warszawie. Nie wierzysz? Porównaj jego oferty z innymi pakietami Internetu stacjonarnego na Komórkomat.pl!

Inni operatorzy internetu - Warszawa

 • Jaki Internet do gier online?

  Internet do gier – jaki wybrać?

  Jesteś graczem i potrzebny Ci jak najlepszy Internet do gier? Z pewnością docenisz szybki przesył danych zarówno pobierania, jak wysyłania […]
 • Internet bez umowy

  Internet stacjonarny bez umowy

  A gdyby tak mieć Internet stacjonarny bez umowy? Czy w ogóle jest taka możliwość? A jeśli nie, to co możesz […]
 • YouTube streaming Internet

  Jaki Internet do streamowania będzie najlepszy?

  Jaki Internet do streamowania będzie najlepszy? Omawiamy najważniejsze parametry i przedstawiamy 7 atrakcyjnych ofert operatorów z całej Polski. W dzisiejszym […]
 • światłowód router

  Router do światłowodu – jak go wybrać w 2023 roku?

  Jaki router do światłowodu wybrać? Przy wyborze takiego routera należy sprawdzić, czy ten jest odpowiednio szybki. To jednak nie wszystko. […]
 • Internet światłodowody

  Światłowód – co to?

  Światłowód nazywany jest przyszłością Internetu. Gdy wchodził na rynek mówiło się, iż zrewolucjonizuje sposób, w jaki korzystamy z Sieci. Czym […]
 • Wybór Internetu stacjonarnego

  Jaki Internet stacjonarny wybrać?

  Pewnie nie raz myślałeś o tym, jaki wybrać Internet stacjonarny. Co człowiek, to inne potrzeby. Nie każdy potrzebuje najszybszego na […]