Znaleźliśmy 15 ofert spełniające Twoje kryteria.

Interesuje Cię Internet Multimedia w Toruniu? Ten znany w całej Polsce operator świadczy nie tylko usługi internetowe, ale też m.in. telewizyjne. Jaki jest Internet stacjonarny Multimedia w Toruniu? Czy jest tani, jakie są jego prędkości? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego krótkiego poradnika!

Internet Multimedia Toruń – jakie oferty?

Multimedia od pewnego czasu należy do Grupy Vectra, stąd oferty obu operatorów mogą być do siebie bardzo zbliżone. Różnią się jednak pewnymi szczegółami, które mogą zaważyć przy dokonaniu ostatecznego wyboru.

Dostaniesz więc np. pakiet TV+Internet w Toruniu, który standardowo kosztuje miesięcznie 129,99 zł. W tej kwocie otrzymasz Internet do 600 Mb/s, 136 kanałów telewizyjnych (w tym 92 HD), kanały online, Tidal Premium, a nawet Netflixa (Plan Podstawowy)! To najbogatsza oferta Internetu stacjonarnego Multimedii, dostępna wyłącznie w umowie na 12 miesięcy. W jej ofercie są też łącza do 450 oraz 600 Mb/s w umowach na 12 miesięcy lub na czas nieokreślony.

Internet Multimedia Toruń znajdziesz na osiedlach: Staroturuńskie Przedmieście, Barbarka, Bielany, Bydgoskie Przedmieście, Wszosy, Koniuchy, Chelmińskie Przedmieście, Rybaki, Stare Miasto, Katarzynka, Mokres, Jakubskie Przedmieście, Rubinkowo, Winnica, Grębocin nad Strugą, Bielawy, Na Skarpie, Kaszczorek, Piaski, Podgórz, Glinki, Stawki, Rudak, Czerniewice.

Internet Multimedia Toruń – jakie ceny?

Internet stacjonarny Multimedia w Torunie zaczyna się od kwoty 44,99 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymasz łącze o prędkości do 300 Mb/s w umowie na 12 miesięcy. Za szybsze połączenie kablowe zapłacisz 49,99 oraz 59,99 zł co miesiąc. Jeżeli wybierzesz umowę na czas nieokreślony (bezterminowa umowa), to musisz liczyć się z wyższymi rachunkami o 10 zł.

Najtańszy Internet Multimedia 44,99 zł:

Najdroższy Internet Multimedia 59,99 zł:

Co ciekawe, powyższe ceny – zarówno w przypadku umów na 12 miesięcy, jak i bezterminowych – dotyczą wyłącznie nowych klientów. Obecni klienci Multimedii mogą liczyć na jeszcze niższe ceny!

Internet Multimedia Toruń – jakie prędkości?

Multimedia zapewnia prędkości łącza do 300, 450 i 600 Mb/s. Identyczne prędkości dostaniesz też m.in. w Vectrze. Niezależnie od rodzaju umowy Multimedia, prędkości pozostają te same – oferty różnią się tylko wspomnianą wcześniej ceną.

Przykładowy Internet Multimedia do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet Multimedia do 450 Mb/s:

Przykładowy Internet Multimedia do 600 Mb/s:

Nie jesteś pewny, czy Internet Multimedia spełni Twoje wymagania? Porównaj ofertę tego operatora z jego liczną konkurencją na Komórkomat.pl i upewnij się, że dokonujesz właściwego wyboru!