Znaleźliśmy 18 ofert spełniające Twoje kryteria.

Zainteresował Cię Internet UPC w Szczecinie? Czy znasz jednak jego ceny, oferowanych prędkości oraz innych szczegółów oferty? Dzięki nam je poznasz!

Internet UPC Szczecin – jakie oferty?

W UPC możesz skorzystać spośród aż 12 różnych konfiguracji Internetu stacjonarnego! Do wyboru są oferty z umowami na czas nieokreślony, 12 oraz na 24 miesięcy. W każdym przypadku do wyboru masz 4 różne prędkości łącza w różnych cenach.

Operator oferuje nie tylko sam światłowód, ale też rozbudowane pakiety – Internet z TV! Te zaczynają się od 74,99 zł. Otrzymasz za tę kwotę Internet 300 Mb/s i 136 kanałów telewizyjnych (aż 109 w HD!).

Internet UPC Szczecin zamówisz na osiedlach: Arkońskie-Niemierzyn, Bukowe-Klęskowo, Bukowo, Centrum, Dąbie, Drzetowo-Grabowo, Głębokie-Pilchowo, Golęcino-Gocław, Gumieńce, Kijewo, Krzekowo-Bezrzecze, Łękno, Majowe, Międzyodrze-Wyspa Pucka, Niebuszewo, Niebuszewo-Bolinko, Nowe Miasto, Osów, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Podjuchy, Pogodno, Pomorzany, Skolwin, Słoneczne, Stare Miasto, Stołczyn, Śródmieście-Północ, Śródmieście-Zachód, Świerczewo, Turzyn, Warszewo, Wielgowo–Sławociesze-Zdunowo, Załom-Kasztanowe, Zawadzkiego-Klonowica, Zdroje, Żelechowa, Żydowce-Klucz.

Internet UPC Szczecin – jakie ceny?

UPC ma jedne z najlepszych cen Internetu w Szczecinie! Zamawiając pakiet do 300 Mb/s (światłowód) zapłacisz tylko 49,99 zł miesięcznie. Wyższe transfery danych to już koszt 59,99 oraz 69,99 zł i 79,99 zł. Wszystko to w umowie na 2 lata.

A jak prezentuje się Internet w Szczecinie bez umowy, a raczej z umowie bezterminowej (na czas nieokreślony)? Oferty są droższe o 10 zł od umowy dwuletniej. Jest też „złoty środek”, a więc oferty na 1 rok z dopłatą 5 zł miesięcznie.

Najtańszy Internet UPC 49,99 zł:

Najdroższy Internet UPC 89,99 zł:

Niezależnie od rodzaju umowy i prędkości transferu, UPC dokłada modem Connect Box i telewizję internetową UPC TV Go. Koszt instalacji wynosi 0 zł.

Internet UPC Szczecin – jakie prędkości?

UPC jest nie tylko tanie, ale i dość szybkie – jego Internet w Szczecinie rozpędza się do 300, 500 lub do 750 Mb/s oraz 1 Gb/s. Tyle wynoszą maksymalne prędkości downloadu.

Przykładowy Internet UPC do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 500 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 750 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 1 Gb/s:

Co powiesz o tanim Internecie we Wrocławiu od UPC? Czy może chciałbyś go jeszcze porównać z ofertami konkurencyjnych operatorów? Sprawdź ceny i inne szczegóły oferty na Komórkomat.pl!

 

Inni operatorzy internetu - Szczecin