Znaleźliśmy 25 ofert spełniające Twoje kryteria.

Operator Vectra działa w Olsztynie od dłuższego czasu. Świadczy na terenie miasta m.in. usługi internetowe. Czym charakteryzuje się światłowód Vectra Olsztyn? Czym się wyróżnia i z jakich ofert można skorzystać?

Internet Vectra Olsztyn – jakie oferty?

Vectra świadczy w Olsztynie usługi światłowodowe. To bardzo stabilny rodzaj Internetu przewodowego – o wiele bardziej w porównaniu do klasycznego „kabla”. Operator znany jest z gęstej sieci światłowodowej nie tylko w tym mieście, ale i na terenie całego kraju.

Niezależnie od ceny i prędkości łącza, w Internecie Vectra dostaniesz odpowiedni router Wi-Fi. Co więcej, w niektórych pakietach możesz też liczyć na telewizję i dekoder TV Smart 4K BOX!

Internet Vectra Olsztyn znajdziesz na Osiedlach: Brzeziny, Dajtki, Generałów, Grunwaldzkie, Gutkowo, Jaroty, Kętrzyńskiego, Kormoran, Kortowo, Kościuszki, Likusy, Mazurskie, Nad Jeziorem Długim, Nagórki, Pieczewo, Podgrodzie, Podleśna, Pojezierze, Redykajny, Śródmieście, Wojska Polskiego, Zatorze, Zielona Górka.

Internet Vectra Olsztyn – jakie ceny?

Internet światłowodowy Vectra w Olsztynie jest tani. Ceny zaczynają się już od 44,99 zł w ofercie z prędkością do 300 Mb/s i w umowie na 12 miesięcy. Kolejne progi cenowe to 49,99, 59,99 oraz 64,99 zł miesięcznie. Cena zależy nie tylko od przepustowości, ale i od wspomnianego rodzaju umowy (bezterminowa lub na 12 miesięcy).

Najtańszy Internet Vectra 44,99 zł:

Najdroższy Internet Vectra 64,99 zł:

Internet Vectra Olsztyn – jakie prędkości?

Mieszkasz w Olsztynie i interesuje Cię Internet Vectry? Zastanawiasz się nad jego prędkościami?

Możesz wybrać spośród kilku prędkości: do 300, 450 oraz do 600 Mb/s. To maksymalne prędkości pobierania, wysyłania zaś (upload) wynoszą odpowiednio do 40, 50 oraz 60 Mb/s.

Przykładowy Internet Vectra do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet Vectra do 450 Mb/s:

Przykładowy Internet Vectra do 600 Mb/s:

Generalnie im szybsze łącze, tym droższe, choć czasami może być równie – zdarza się, że dany pakiet jest oferowany (np. w promocji na Święta) w cenie niższej od wolniejszego łącza. Może więc zdarzyć się, że będziesz mógł “upolować” lepszy Internet Vectra w Olsztynie w atrakcyjniejszej cenie! Aby nie przegapić okazji tego operatora, śledź najlepsze promocje operatorów komórkowych na Komórkomat.pl!

Inni operatorzy internetu - Olsztyn