Znaleźliśmy 15 ofert spełniające Twoje kryteria.

Operator Multimedia oferuje w Olsztynie różnego rodzaju usługi telekomunikacyjne, w tym Internet stacjonarny. Na co możesz liczyć u tego operatora? Jaki jest Internet stacjonarny Multimedii w Olsztynie?

Internet Multimedia Olsztyn – jakie oferty?

Od pewnego czasu Multimedia połączyła swe siły z innej kablowym potentatem w kraju, Vectrą. Odtąd Multimedia należy do Grupy Vectra i ma bardzo zbliżoną ofertę do tego operatora, choć różni się ona pewnymi szczegółami.

Z tego względu warto upewnić się, czy dokonujesz właściwego wyboru. Internet Multimedia to nie tylko samo łącze, ale też różnego rodzaju dodatki i bonusy. W zależności od wybranej oferty, dostaniesz tu także kanały telewizyjne (nawet 39, w tym 22 HD, a nawet więcej w innych planach!), kanały online, Tidal Premium czy Netflix! Jeżeli zależy Ci na wszystkich dostępnych dodatkach, postaw na najbogatszy Internet Multimedia w Olsztynie.

Internet Multimedia Olsztyn (Vectra) znajdziesz na Osiedlach: Brzeziny, Dajtki, Generałów, Grunwaldzkie, Gutkowo, Jaroty, Kętrzyńskiego, Kormoran, Kortowo, Kościuszki, Likusy, Mazurskie, Nad Jeziorem Długim, Nagórki, Pieczewo, Podgrodzie, Podleśna, Pojezierze, Redykajny, Śródmieście, Wojska Polskiego, Zatorze, Zielona Górka.

Internet Multimedia Olsztyn – jakie ceny?

Internet stacjonarny Multimedia w Olsztynie zaczyna się od 44,99 zł. W tej cenie dostaniesz łącze o prędkości do 300 Mb/s w umowie na 12 miesięcy. Kolejne oferty kosztują 49,99 i 59,99 zł – zapewniają większy transfer (odpowiednio do 450 Mb/s i 600 Mb/s), a także 39 kanałów telewizyjnych z dekoderem TV Smart 4K Box. Jeżeli zdecydujesz się na umowę na czas nieokreślony, ceny idą w górę o 10-20 zł.

Najtańszy Internet Multimedia 44,99 zł:

Najdroższy Internet Multimedia 59,99 zł:

Uwaga – podane ceny dotyczą nowych klientów. Dla obecnych klientów Multimedia mogą być naliczone dodatkowe rabaty!

Internet Multimedia Olsztyn – jakie prędkości?

Multimedia oferuje prędkości do 300, 450 oraz do 600 Mb/s (przynajmniej „na papierze”). Takie same prędkości łącza oferuje Vectra, do której należy od jakiegoś czasu Multimedia. Operator zapewnia te same prędkości zarówno w ofercie terminowej (12 miesięcy), jak i bezterminowej (tu dopłata wynosi 10 zł względem umowy na 1 rok).

Przykładowy Internet Multimedia do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet Multimedia do 450 Mb/s:

Przykładowy Internet Multimedia do 600 Mb/s:

Nie jesteś pewny, czy Internet Multimedia spełni Twoje wymagania? Porównaj ofertę tego operatora z konkurencją na Komórkomat.pl i upewnij się, że dokonujesz właściwego wyboru!

Inni operatorzy internetu - Olsztyn