Znaleźliśmy 21 ofert spełniające Twoje kryteria.

UPC w Gliwicach zapewnia m.in. łącze światłowodowe. Jakie ceny i prędkości jest w stanie zaoferować UPC? Jakie dostaniesz warunki umowy Internetu stacjonarnego w Gliwicach?

Internet UPC Gliwice – jakie oferty?

UPC oferuje całkiem dużo pakietów Internetu stacjonarnego. Jeżeli chodzi o sam światłowód, jest ich aż 12 ofert: po 4 w umowie bezterminowej oraz na 12 i 24 miesiące. Oprócz trwania umowy różnią się one naturalnie cenami – najtańsze są oczywiście oferty na 2 lata.

A może szukasz bardziej kompleksowej oferty niż sam Internet w Gliwicach? Mamy dla Ciebie świetną informację! UPC oferuje także światłowód wraz z telewizją. Ceny zaczynają się od 74,99 zł w umowie na 24 miesiące. W zamian otrzymasz łącze do 300 Mb/s oraz pakiet 136 kanałów, w tym 109 w jakości HD.

Internet UPC Gliwice znajdziesz na Osiedlach: Baildona, Bojków, Brzezinka, Czechowice, Kopernika, Łabędy, Ligota Zabrska, Obrońcó Pokoju, Ostropa, Politechnika, Sikornik, Śródmieście, Stare Gliwice, Szobiszowice, Trynek, Wilcze Gardło, Wojska Polskiego, Wójtowa Wieś, Zatorze, Żerniki.

Internet UPC Gliwice – jakie ceny?

Internet światłowodowy UPC w Gliwicach zaczyna się od 49,99 zł. Tyle zapłacisz miesięcznie za Internet do 300 Mb/s z dwuletnią umową. Kolejne oferty kosztują 59,99, 69,99 oraz 79,99 zł (odpowiednio 500, 750 Mb/s i 1 Gb/s). Umowa na 12 miesięcy jest droższa o 5 zł, a bezterminowa – droższa o kolejne 5 zł, a więc 10 zł względem najtańszego 24-miesięcznego wariantu.

Najtańszy Internet UPC 49,99 zł:

Najdroższy Internet UPC 89,99 zł:

W każdej konfiguracji opłata instalacyjna wynosi 0 zł, dostaniesz też modem Connect Box, a także telewizję internetową UPC TV Go.

Internet UPC Gliwice – jakie prędkości?

Jak już wspomniano, UPC oferuje światłowody o transferach do 300, 500, 750 Mb/s oraz 1 Gb/s Operator zapewnia te same prędkości w umowach na różny okres czasu, różnią się one nieznacznie tylko ceną.

Pamiętaj też, że to prędkości maksymalne – np. łącze do 300 Mb/s może w praktyce oznaczać prędkości ok. 100-150 Mb/s lub nawet mniejsze.

Przykładowy Internet UPC do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 500 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 750 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 1 Gb/s:

Czy UPC w Gliwicach będzie dla Ciebie najlepszym możliwym rozwiązaniem? Jeżeli masz cień wątpliwości, porównaj oferty Internetu stacjonarnego na Komórkomat.pl i upewnij się, że dokonujesz właściwego wyboru!

 

 • Kabel Ethernet

  Jaki kabel do Internetu?

  Jeśli chcesz mieć szybki Internet, nie możesz zapomnieć o odpowiedniej jakości przewodzie. Kabel do Internetu to niezbędny element stabilnego i […]
 • Jaki Internet do gier online?

  Internet do gier – jaki wybrać?

  Jesteś graczem i potrzebny Ci jak najlepszy Internet do gier? Z pewnością docenisz szybki przesył danych zarówno pobierania, jak wysyłania […]
 • Internet bez umowy

  Internet stacjonarny bez umowy

  A gdyby tak mieć Internet stacjonarny bez umowy? Czy w ogóle jest taka możliwość? A jeśli nie, to co możesz […]
 • YouTube streaming Internet

  Jaki Internet do streamowania będzie najlepszy?

  Jaki Internet do streamowania będzie najlepszy? Omawiamy najważniejsze parametry i przedstawiamy 7 atrakcyjnych ofert operatorów z całej Polski. W dzisiejszym […]
 • światłowód router

  Router do światłowodu – jak go wybrać w 2023 roku?

  Jaki router do światłowodu wybrać? Przy wyborze takiego routera należy sprawdzić, czy ten jest odpowiednio szybki. To jednak nie wszystko. […]
 • Internet światłodowody

  Światłowód – co to?

  Światłowód nazywany jest przyszłością Internetu. Gdy wchodził na rynek mówiło się, iż zrewolucjonizuje sposób, w jaki korzystamy z Sieci. Czym […]