Znaleźliśmy 17 ofert spełniające Twoje kryteria.

Interesuje Cię Internet Vectra w Bydgoszczy? Ile kosztuje, jakie są jego prędkości i inne szczegóły oferty? Odpowiemy na te pytania!

Internet Vectra Bydgoszcz – jakie oferty?

Vectra oferuje Internet światłowodowy w Bydgoszczy, ale możesz też wybrać opcję z telewizją w pakiecie z dekoderem TV Smart 4K BOX. Umowa trwa 1 rok, 2 lata lub czas nieokreślony (umowa bezterminowa).

Internet Vectra Bydgoszcz zamówisz na osiedlach: Bartodzieje, Bielawy, Błonie, Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Brdyujście, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek, Czyżkówko, Flisy, Glinki-Rupienica, Górzyskowo, Jachcice, Kapuściska, Leśne, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś, Miedzyń-Prądy, Nowy Fordon, Okole, Osowa Góra, Piaski, Smukała-Opławiec-Janowo, Stary Fordon, Szwederowo, Tatrzańskie, Tereny Nadwiślańskie, Wilczak-Jary, Wyżyny, Wzgórze Wolności, Zimne Wody-Czersko Polskie.

Internet Vectra Bydgoszcz – jakie ceny?

Internet Vectra jest tani. Jego cen zaczyna się od 44,99 zł – tyle kosztuje oferta z prędkością do 300 Mb/s z umową na 12 miesięcy. Za szybsze łącza zapłacisz 49,99 i 59,99 zł miesięcznie.

W umowach na czas nieokreślony są te same prędkości transferu, ale w innych cenach. Dopłata do oferty bezterminowej wynosi 10 zł (odpowiednio daje to 49,99, 59,99 oraz 69,99 zł). Jednorazowa opłata instalacyjna wynosi tylko 1 lub 59,99 zł (w przypadku umowy na czas nieokreślony).

Najtańszy Internet Vectra 44,99 zł:

Najdroższy Internet Vectra 64,99 zł:

Internet Vectra Bydgoszcz – jakie prędkości?

Mimo niskich cen, Vectra nie zapomina o szybkim Internecie! Jej światłowód może pochwalić się prędkościami maksymalnymi do 300, 450 lub 600 Mb/s. Wartości uploudu to odpowiednio 40, 50 oraz do 60 Mb/s.

Przykładowy Internet Vectra do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet Vectra do 450 Mb/s:

Przykładowy Internet Vectra do 600 Mb/s:

Chcesz jezscze porównać Internet Vectra z konkurencją zanim dokonasz ostatecznego wyboru? Sprawdź oferty innych operatorów w bezpłatnej porównywarce Komórkomat.pl!

 

Inni operatorzy internetu - Bydgoszcz