Znaleźliśmy 19 ofert spełniające Twoje kryteria.

Podoba Ci się oferta Internetu UPC w Bydgoszczy? A może masz pewne wątpliwości? Rozwiejemy je w naszym poradniku – oto ceny, prędkości i szczegóły oferty UPC Internet Bydgoszcz!

Internet UPC Bydgoszcz – jakie oferty?

UPC oferuje aż 12 różnych konfiguracji swojego Internetu kablowego! Możesz wybrać Internet bez umowy (na czas nieokreślony), a także na 12 oraz na 24 miesięcy. W każdej konfiguracji do wyboru są 4 różne prędkości transferu – w sumie 12 ofert UPC.

Operator oferuje nie tylko sam Internet światłowodowy w Bydgoszczy, ale także bardziej rozbudowane pakiety – Internet z TV! Jego oferty zaczynają się od poziomu 74,99 zł. W tej cenie otrzymasz Internet 300 Mb/s i 136 kanałów TV (aż 109 w HD!).

Internet UPC Bydgoszcz zamówisz na osiedlach: Bartodzieje, Bielawy, Błonie, Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Brdyujście, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek, Czyżkówko, Flisy, Glinki-Rupienica, Górzyskowo, Jachcice, Kapuściska, Leśne, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś, Miedzyń-Prądy, Nowy Fordon, Okole, Osowa Góra, Piaski, Smukała-Opławiec-Janowo, Stary Fordon, Szwederowo, Tatrzańskie, Tereny Nadwiślańskie, Wilczak-Jary, Wyżyny, Wzgórze Wolności, Zimne Wody-Czersko Polskie.

Internet UPC Bydgoszcz – jakie ceny?

UPC oferuje tani Internet w Bydgoszczy! Zamawiając pakiet światłowodu 300 Mb/s zapłacisz za niego tylko 49,99 zł miesięcznie. Wyższe transfery kosztują odpowiednio 59,99, 69,99 zł i 79,99 zł. Ceny podano w umowie na 24 miesięcy.

Z kolei w umowie bezterminowej (na czas nieokreślony) pakiety są droższe o 10 zł, a w umowie na 12 miesięcy – droższe o 5 zł od wariantu dwuletniego.

Najtańszy Internet UPC 49,99 zł:

Najdroższy Internet UPC 89,99 zł:

Niezależnie od długości trwania umowy UPC i prędkości transferu, operator zapewnia nowoczesny modem Connect Box i telewizję internetową UPC TV Go. Jednorazowy koszt instalacji wynosi 0 zł.

Internet UPC Bydgoszcz – jakie prędkości?

UPC jest tanie, ale też szybkie – Internet rozpędza się do 300, 500, 750 Mb/s oraz 1 Gb/s. To maksymalne prędkości downloadu UPC w Bydgoszczy.

Najtańszy Internet UPC 49,99 zł:

Najdroższy Internet UPC 89,99 zł:

Jesteś zainteresowany ofertą UPC w Bydgoszczy? Chciałbyś jeszcze porównać jego ofertę z innymi operatorami? Sprawdź ceny i inne szczegóły oferty na Komórkomat.pl!

 

Inni operatorzy internetu - Bydgoszcz