Znaleźliśmy 23 oferty spełniające Twoje kryteria.

Interesuje Cię Internet UPC w Białymstoku? Ile on może kosztować? Jakie są jego prędkości i ewentualne dodatki? Odpowiemy na te pytania w naszym poradniku. Zapraszamy do lektury!

Internet UPC Białystok – jakie oferty?

Na ofertę UPC składa się w sumie aż 12 różnych pakietów Internetu światłowodowego. Światłowód UPC Białystok to 4 różne umowy bezterminowe, 4 na rok i 4 na 2 lata. Różnice między nimi? Odmienne prędkości maksymalne oraz naturalnie cena.

UPC może Ci zaproponować nie tylko sam Internet w Białymstoku, ale także pakiet z telewizją! Ceny takich ofert zaczynają się od 74,99 zł. W tej kwocie dostaniesz światłowód Białystok do 300 Mb/s oraz 136 kanałów TV, w tym aż 109 w HD.

Internet UPC Białystok zamówisz na osiedlach: Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Jaroszówka, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady, Dojlidy Górne, Bagnówka.

Internet UPC Białystok – jakie ceny?

UPC oferuje w Białymstoku jeden z najtańszych Internetów! Jego światłowód o prędkości do 300 Mb/s kosztuje tylko 49,99 zł miesięcznie. Za szybsze łącza zapłacisz 59,99, 69,99 lub 79,99 zł każdego miesiąca trwania umowy w konfiguracji umowy na 2 lata. Wolisz krótsze umowy? Wybierz opcję na 12 miesięcy lub na czas nieokreślony, ale są one droższe odpowiednio o 5 i 10 zł od opcji na 24 miesiące.

Najtańszy Internet UPC 49,99 zł:

Najdroższy Internet UPC 89,99 zł:

UPC da Ci w zestawie startowym modem Connect Box oraz telewizję internetową UPC TV Go – niezależnie od wybranego pakietu Internetu. Jednorazowy koszt instalacji wynosi… 0 zł.

Internet UPC Białystok – jakie prędkości?

Internet Białystok jest nie tylko tani, ale też szybki. Jego maksymalne prędkości wynoszą do 300, 500, 750 Mb/s oraz 1 Gb/s (download). Brzmi bardzo dobrze!

Oto oferowane pakiety światłowodu UPC w Białymstoku:

Przykładowy Internet UPC do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 500 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 750 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 1 Gb/s:

Jesteś zainteresowany ofertą UPC w Białymstoku? Operator dysponuje w tym mieście tanim i szybkim Internetem światłowodowym!

 

Inni operatorzy internetu - Białystok