Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

„Internet bez limitu” z limitem GB na Komórkomat.pl

2

Play, T-Mobile, a ostatnio także Plus i Orange i kilka mniejszych sieci kuszą w swoich reklamach Internetem bez limitów. Owszem – gwarantowany w danym pakiecie transfer danych jest nieskończony czy też niewyczerpywalny, ale po osiągnięciu pewnego limitu jego maksymalna prędkość znacznie spada. Od 28.05 do opisu ofert dołączamy informację o tym, ile GB transferu oferowanych jest w pełnej prędkości.

Porównaj oferty GSM

Oferty bez limitu GB

Od teraz będziemy podawać rozmiar transferu, po przekroczeniu którego możemy spodziewać się spowolnienia łącza do takiej wartości, jaką prezentujemy w szczegółach pakietu internetowego (zazwyczaj do 1 Mb/s). Poniżej przykładowe pakiety z nieskończoną paczką danych i transferem do maksymalnej prędkości.

Play – 10 GB na pełnej prędkości:

Orange – 20 GB na pełnej prędkości:

W ten sposób przedstawiamy realne wartości oferowanego transferu. Zobacz nasz najnowszy ranking ofert komórkowych aby przekonać się, czy wprowadzone przez nas zmiany miały wpływ na naszą ocenę.

„Internet bez limitu” z limitem GB na Komórkomat.pl
4.6 (92.73%) 11 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.