Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

„Internet bez limitu” z limitem GB na Komórkomat.pl

4

Play, T-Mobile, a ostatnio także Plus i Orange i kilka mniejszych sieci kuszą w swoich reklamach Internetem bez limitów. Owszem - gwarantowany w danym pakiecie transfer danych jest nieskończony czy też niewyczerpywalny, ale po osiągnięciu pewnego limitu jego maksymalna prędkość znacznie spada. Od 28.05 do opisu ofert dołączamy informację o tym, ile GB transferu oferowanych jest w pełnej prędkości.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty GSM

Oferty bez limitu GB

Od teraz będziemy podawać rozmiar transferu, po przekroczeniu którego możemy spodziewać się spowolnienia łącza do takiej wartości, jaką prezentujemy w szczegółach pakietu internetowego (zazwyczaj do 1 Mb/s). Poniżej przykładowe pakiety z nieskończoną paczką danych i transferem do maksymalnej prędkości.

Play - 10 GB na pełnej prędkości:

Orange - 20 GB na pełnej prędkości:

W ten sposób przedstawiamy realne wartości oferowanego transferu. Zobacz nasz najnowszy ranking ofert komórkowych aby przekonać się, czy wprowadzone przez nas zmiany miały wpływ na naszą ocenę.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
TroMagda Sieradzyktykacz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tykacz
Gość
tykacz

Czyli a2 najlepiej tu wychodzi

Magda Sieradzyk
Gość
Magda Sieradzyk

ja jestem zadowolona z oferty jaką ma virgin mobile. Płace 29 zł mam nielimitowane rozmowy i smsy no i 20 gb internetu

Tro
Gość
Tro

Orange Free na kartę + cykliczny pakiet za 25 zł daje łącznie 30 GB miesięcznie, a to tego co miesiąc pula się zwiększa o 1 GB. Oczywiście to nie nolimit, ale dużo

Marcin z Komórkomatu
Gość

Tak, ale chodziło nam o te oferty, w których pakiet GB nazywany jest „bez limitu”, a tak naprawdę zwykle jest to 10 lub 20 GB, później włącza się lejek 1 Mb/s. We wspomnianym Orange masz 30 GB na pełnej prędkości + 1 dodatkowy GB co miesiąc.

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów