Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

„Internet bez limitu” z limitem GB na Komórkomat.pl

4
internet

Play, T-Mobile, a ostatnio także Plus i Orange i kilka mniejszych sieci kuszą w swoich reklamach Internetem bez limitów. Owszem – gwarantowany w danym pakiecie transfer danych jest nieskończony czy też niewyczerpywalny, ale po osiągnięciu pewnego limitu jego maksymalna prędkość znacznie spada. Od 28.05 do opisu ofert dołączamy informację o tym, ile GB transferu oferowanych jest w pełnej prędkości.

Porównaj oferty GSM

Oferty bez limitu GB

Od teraz będziemy podawać rozmiar transferu, po przekroczeniu którego możemy spodziewać się spowolnienia łącza do takiej wartości, jaką prezentujemy w szczegółach pakietu internetowego (zazwyczaj do 1 Mb/s). Poniżej przykładowe pakiety z nieskończoną paczką danych i transferem do maksymalnej prędkości.

Play – 10 GB na pełnej prędkości:

Orange – 20 GB na pełnej prędkości:

W ten sposób przedstawiamy realne wartości oferowanego transferu. Zobacz nasz najnowszy ranking ofert komórkowych aby przekonać się, czy wprowadzone przez nas zmiany miały wpływ na naszą ocenę.

„Internet bez limitu” z limitem GB na Komórkomat.pl
4.6 (92.73%) 11 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
TroMagda Sieradzyktykacz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tykacz
Gość
tykacz

Czyli a2 najlepiej tu wychodzi

Magda Sieradzyk
Gość
Magda Sieradzyk

ja jestem zadowolona z oferty jaką ma virgin mobile. Płace 29 zł mam nielimitowane rozmowy i smsy no i 20 gb internetu

Tro
Gość

Orange Free na kartę + cykliczny pakiet za 25 zł daje łącznie 30 GB miesięcznie, a to tego co miesiąc pula się zwiększa o 1 GB. Oczywiście to nie nolimit, ale dużo

Marcin z Komórkomatu
Gość

Tak, ale chodziło nam o te oferty, w których pakiet GB nazywany jest „bez limitu”, a tak naprawdę zwykle jest to 10 lub 20 GB, później włącza się lejek 1 Mb/s. We wspomnianym Orange masz 30 GB na pełnej prędkości + 1 dodatkowy GB co miesiąc.