Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowe informacje o Samsungu Galaxy S7

Samsung Galaxy S6

Kolejne przecieki na temat Samsunga Galaxy S7. W internecie pojawiły się rzekome fotki jednego z pracowników koreańskiej firmy, przedstawiające przedni panel nowego flagowca oraz moduł aparatu. Co wiemy?

Samsung nie próżnuje. Według wielu dziennikarzy branżowych, już w przyszłym miesiącu popularny producent elektroniki może zaprezentować swojego nowego flagowca – Galaxy S7. Ma to mieć miejsce podczas Mobile World Congres 2016. Spekuluje się, że w „siódemce” znajdziemy aparat o mniejszej ilości megapikseli (spadek z 16 do 12 milionów), lecz sama wielkość matrycy zostanie zwiększona. Wykorzystanie pojemniejszej matrycy i lepszego obiektywu (f/1,7) spowoduje polepszenie zdjęć wykonywanych w niedostatecznych warunkach oświetlenia – w nocy lub przy świetle żarowym. Za ostrość będzie odpowiadać innowacyjny czujnik Dual Pixel. Koreańczycy postanowili również zabezpieczyć swoje urządzenie przed dostępem wilgoci i zanieczyszczeń oraz umożliwić rozbudowę pamięci o dodatkową kartę microSD. Potwierdzają się również doniesienia o krzywiźnie ekranu, która znalazła uznanie w przypadku modelu Galaxy S6. Nowy flagowiec (prawdopodobnie) zostanie udostępniony w dwóch wersjach – z krzywiznami, ale i w klasycznej. W środku znajdziemy 4 GB pamięci RAM i procesor w zależności od rynku: Snapdragon 820 bądź Exynos 8890. Obraz zostanie wyświetlony na 5,2-calowej matrycy Quad HD.

Jeżeli szukacie odpowiedniego abonamentu z Samsungiem Galaxy S6 (obecnym modelem flagowym), warto sięgnąć do naszej porównywarki ofert.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (1 vote)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów