Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei Y9s – specyfikacja

Huawei postanowił powiększyć listę modeli określonych literką „Y”. Producent umieścił na swojej stronie internetowej pełną specyfikację modelu Huawei Y9s. Będzie to nieco zmieniony odpowiednik Huawei Y9 Prime.

Nowy Huawei Y9s na Europę?

Model ten został wyposażony w ekran o przekątnej 6,59 cala, który pozbawiony jest jakichkolwiek wcięć. Zastosowano tutaj popularne ostatnio rozwiązanie polegające na wysuwanej kamerce do selfie. Co ciekawe, mamy tutaj standardowy czytnik linii papilarnych umieszczony z boku wraz z przyciskiem zasilania.

Przykładowa oferta z Huawei Y7 (2019):

W Huawei Y9s zastosowano potrójny aparat główny. Podstawowy obiektyw wyposażony jest w matrycę 48 Mpix ze światłem f/1.8. Oprócz tego skorzystać będzie można z obiektywu ultraszerokokątnego z matrycą 8 Mpix i światłem f/2.4. Ostatni z obiektywów odpowiedzialny jest za pomiar głębi ostrości i posiada matrycę 2 Mpix i przysłonę f/2.4. Na froncie mamy zaś kamerkę do selfie o matrycy 16 Mpix i światłem f/2.2. Taki zestaw pozwala na komfortowe korzystanie w wielu sytuacjach.

aparat Huawei Y9s

Huawei Y9s pracuje pod kontrolą autorskiego Kirina 710F wspartego 6 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 128 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci do maksymalnej pojemności 512 GB. Za energię odpowiada bateria o pojemności 4000 mAh.

Na ten moment nie ma żadnych informacji czy i ewentualnie kiedy model ten pojawi się w Europie. Zapewne wiele zależy od ewentualnego porozumienia pomiędzy Chinami i USA w sprawie wznowienia współpracy między wybranymi firmami. W przypadku Huawei Y9s firma wspomina jedynie o nakładce EMUI 9.1, a nie ma słowa o usługach Google. Nie podano również żadnej konkretnej daty premiery. Źródło określa jedynie, że ma ona nastąpić „wkrótce”.

Specyfikacja Huawei Y9s

  
ProcesorHiSilicon Kirin 710F
Pamięć RAM6 GB RAM
Pamięć na dane128 GB
Wyświetlacz6,59" FHD+
Tylny aparat fotograficzny48+8+2 Mpix, f/1.8, f/2.4 i f/2.4
Przedni aparat fotograficzny16 Mpix, f/2.2
System operacyjnyAndroid? z EMUI 9.1
Bateria4000 mAh

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów