Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ostatnimi czasy Huawei proponuje sporo nowych urządzeń ze średniej półki. Nie inaczej jest w przypadku modelu Huawei Y9 Prime (2019), który jest bezpośrednim następcą urządzenia dokładnie o tej samej nazwie, tylko z poprzedniego roku. Cechą charakterystyczną smartfona jest – modny ostatnio – „wyskakujący” aparat przedni.

Huawei Y9 Prime i 3 aparaty

Huawei Y9 Prime (2019) będzie pracował pod kontrolą ośmiordzeniowego Kirina 710 wspartego 4 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono (w zależności od wersji) 64 GB lub 128 GB przestrzeni dyskowej. Zastosowano również dodatkowy slot na karty pamięci obsługiwane do pojemności 512 gigabajtów. Urządzenie będzie wyposażone w ekran o przekątnej 6,59 cala o rozdzielczości Full HD+. Co istotne, nie będzie posiadało żadnego wcięcia i będzie symetryczne.

Przykładowa oferta z innym tegorocznym modelem producenta:

Huawei Y9 Prime (2019)

Aparat Huawei Y9 Prime (2019) to potrójna jednostka główna wyposażona w matrycę 16 Mpix o świetle f/1.8. Dodatkowo będziemy mieli do dyspozycji obiektyw szerokokątny o matrycy 8 Mpix oraz 2-megapikselowy obiektyw do pomiaru głębi ostrości. Do selfie dostaniemy zaś charakterystyczną, wysuwaną z góry urządzenia kamerkę o matrycy 16 Mpix i świetle f/2.2. W smartfonie zostanie zastosowana bateria o pojemności 4000 mAh oraz klasyczny czytnik linii papilarnych zamontowany na tylnych pleckach. Ciekawie również prezentuje się design urządzenia. Smartfon będzie pracował na Androidzie 9.0 Pie od razu po wyjęciu z pudełka, przykryty oczywiście autorską nakładką EMUI 9.0.

Nie podano jeszcze oficjalnie ceny Huawei Y9 Prime (2019). Spekuluje się, że będzie to kwota w okolicy 280 euro. Nie znamy na ten moment również ewentualnej daty premiery w Europie.

Źródło: gizchina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów