Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Jak wiemy, chiński koncern pracuje nad swoim flagowym smartfonem. Pomimo, że do premiery pozostało stosunkowo niewiele czasu, do tej pory wiemy niewiele na jego temat. Jednak dziś pojawiły się kolejne informacje odkrywające szczegóły niektórych elementów specyfikacji.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Huawei P40 Pro najprawdopodobniej nie będzie posiadał żadnych wcięć na froncie. Potwierdzają to znalezione zdjęcia przygotowywanych szkieł ochronnych dla tego modelu (środkowe szkło na zdjęciu). Dodatkowo wiele wskazuje na to, że ekran będzie zakrzywiony na bocznych krawędziach. Kolejną interesującą informacją dotyczącą P40 Pro jest pojawienie się podwójnego aparatu do selfie. Wiele wskazuje, że zostanie on umieszczony w górnej części po lewej stronie smartfona w podłużnej dziurce w ekranie.

szkło ochronne P40 Pro

Jeśli chodzi o specyfikację aparatów, to nie mamy tutaj jasności. Najnowsze informacje mówią o zastosowaniu głównej matrycy o rozdzielczości 52 Mpix. Jest to sprzeczne z wcześniejszymi plotkami sugerującymi zastosowanie matrycy 64 Mpix. Możliwe również, że Huawei P40 Pro dostanie ten drugi chipset, a Huawei P40 ten pierwszy. Oprócz tego użytkownik powinien mieć możliwość skorzystania z 20 Mpix szerokiego kąta, 20 Mpix teleobiektywu oraz „oczek” do fotografii makro i czujnika głębi ostrości. Nic nie wiadomo natomiast na temat szczegółów konfiguracji aparatu przedniego.

Niewiele więcej wiadomo natomiast na temat samej specyfikacji Huawei P40 Pro. Możemy spodziewać się najmocniejszego Kirina i zapewne minimum 8 GB pamięci RAM. Smartfon zapewne dostanie szybkie ładowanie oraz funkcję ładowania zwrotnego. Kluczowe pytanie jakie zostaje, to czy uda się do czasu premiery flagowych urządzeń dojść do porozumienia pomiędzy USA i Chinami. Ma to decydujące znaczenie w kwestii pojawienia się podstawowych usług Google’a.

Na ten moment nie ma informacji na temat ceny Huawei P40 Pro. Natomiast premiera całej flagowej serii jest przewidziana na marzec tego roku w Paryżu.

Źródło: gsmarena.com, 91mobiles.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów