Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P30 Lite – 5 najlepszych ofert komórkowych

huawei p30 lite najlepsze oferty

Huawei P30 Lite to tańsza wersja najnowszego flagowca od chińskiego producenta. Urządzenie budzi emocje, bo to nowa linia, następczyni bardzo popularnej i wyjątkowo udanej serii P20, którą Huawei wyznaczył nowe standardy między innymi w dziedzinie mobilnej fotografii. Przedstawiamy atrakcyjne oferty operatorów z tym telefonem.

Huawei P30 Lite na abonament

Huawei P30 Lite został wyposażony w procesor HiSilicon Kirin 710. Jest to układ ośmiordzeniowy, taktowany zegarem 2,20 GHz. Na pokładzie znajduje się – w zależności od konfiguracji – 4 lub 6 GB pamięci RAM. Sporą zaletą urządzenia jest, że pamięć wbudowana telefonu wynosi tutaj 128 GB.


>>> Sprawdź wszystkie oferty z Huawei P30 Lite <<<


Producent nie oszczędzał równie na akumulatorze: Huawei P30 Lite ma ogniwo o pojemności 3340 mAh. Na tyle urządzenia znajdują się aż 3 obiektywy: 8 Mpix i f/2.4, 2 Mpix i f/2.4, 48 Mpix i f/1.8. Huawei P30 Lite to niezłe urządzenie dla tych, którzy chcą obcować ze sprzętem premium, a nie planują wydawać na tyle, co na najnowszego flagowca.

Ceny i oferty aktualne na 07.05.2019.

Ta oferta Plusa daje w standardzie SMS-y, MMS-y, a także połączenia bez limitu. Niestety jej słabym punktem jest dość mizerny pakiet internetowy, który wynosi 2 GB i 2,5 GB do wykorzystania w UE. We Wspólnocie połączenia są nielimitowane, jednak trzeba przebywać więcej czasu w Polsce niż za jej granicami. W tej konfiguracji musimy zapłacić 798,98 zł na start, a miesięczna opłata wyniesie tutaj 52 złote (30 zł za abonament i 22 raty za telefon. Umowa w pakiecie Plus.40 obowiązuje przez 24 miesiące.

W skali całej umowy zapłacimy za wszystko łącznie 2310,98 zł.

Naszym zdaniem: nie jest to oferta idealna, ale ciągle jest to jedna z najlepszych, jeśli chodzi o finalny koszt telefonu. Warto zauważyć, że taniej możemy go dostać tylko w ofercie, która pozbawiona jest SMS-ów i MMS-ów w cenie abonamentu. Pakiet internetowy mógłby być większy.

Tu dostajemy nielimitowane połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne, ale niestety oferta nie zapewnia nieograniczonych SMS-ów i MMS-ów. Pakiet internetowy wynosi również 2 GB, a do wykorzystania w Unii Europejskiej mamy 1 GB. Na start za urządzenie trzeba zapłacić 878,99 zł. Comiesięczna danina wynosi 50,00 zł, a umowa podpisywana jest na 24 miesiące. Warto dodać, że w tej konfiguracji SMS-y i MMS-y kosztują 20 groszy.

W skali całej umowy zapłacimy za wszystko łącznie 2128,89 zł.

Naszym zdaniem: oferta nie jest idealna, wszak nie mamy tutaj wiadomości tekstowych i MMS-ów wliczonych w abonament. Warto jednak wziąć pod uwagę, jak wiele SMS-ów wysyłamy miesięcznie. Jeśli nie jest ich wiele i wystarczy nam niewielki pakiet internetowy, to ta oferta wydaje się bardzo korzystna. Dość powiedzieć, że wśród innych ofert to właśnie tutaj finalnie zapłacimy najmniej.

W ofercie Plus.60 połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne, a także SMS-y i MMS-y są za darmo. Pakiet internetowy wynosi tutaj aż 12 GB, natomiast w Unii Europejskiej będziemy mogli skorzystać z 4,2 GB. Jest to jedna z niewielu ofert, gdzie za smartfona płacimy na start symboliczną złotówkę. Comiesięczna opłata wynosi tutaj 94,00 zł.

W skali całej umowy zapłacimy za wszystko łącznie 2785,00 zł.

Naszym zdaniem: finalny koszt nie jest najniższy i zaczyna się niebezpiecznie zbliżać do granicy 3000 złotych. Ta oferta ma jednak kilka asów w rękawie, a jedną z nich jest bardzo duży pakiet internetowy, zarówno w Polsce, jak i w Unii Europejskiej. To najmocniejsze punkty tej opcji i widać jasno, że jest ona skierowana do osób, które podróżują za granice Polski. Nawet dość duża comiesięczna kwota nie jest tu przeszkodą, bo jest ona skierowana dla tych, którzy chcą koszt za telefon rozłożyć na raty, nie wydając kilkuset złotych na start.

W tej konfiguracji ofertowej dostajemy nielimitowane połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne, a także SMS-y i MMS-y. Pakiet danych wynosi 5 GB i 1 GB na terenie Unii Europejskiej. Za smartfona na start trzeba zapłacić 849 zł i co miesiąc trzeba odprowadzać 60 zł. Umowa jest podpisywana standardowo na dwa lata.

W skali całej umowy zapłacimy za wszystko łącznie 2338,90 zł.

Naszym zdaniem: jest to bardzo oferta środka. Pakiet danych nie jest przesadnie duży, ale jednocześnie operator nie ma się czego wstydzić. Ostateczny koszt, który abonent będzie musiał ponieść w czasie trwania umowy jest jeszcze relatywnie niski, a opłata miesięczna i jednorazowa wpłata na początku umowy wydają się być niezłym kompromisem. To dobra, stabilna oferta, której brakuje tylko odrobinę większego pakietu danych.

W ofercie T1 Bez Limitu dostajemy nielimitowane połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne, a także wiadomości tekstowe SMS/MMS. Dla abonentów dostępny jest też pakiet 10 GB do wykorzystania w Polsce i 1 GB transferu danych do wykorzystania w UE. Co miesiąc musimy zapłacić za 70 złotych, a na start przygotować 719 zł. Umowa trwa 24 miesiące.

W skali całej umowy zapłacimy za wszystko łącznie 2419,00 zł.

Naszym zdaniem: jest to jedna z lepszych ofert, jakie możemy znaleźć u operatorów. Nie jest ona może najtańsza w skali trwania umowy, ale na tle konkurencji zdaje się oferować najwięcej za relatywnie niską opłatę comiesięczną. Warto zauważyć, że za 70 złotych dostajemy 10 GB transferu danych, co też jest niezłym wynikiem na tle konkurencyjnych ofert.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.7/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co jak co ale ten telefon wygląda dosyć obleśnie, chyba będę musiał kupić na niego jakiegoś case

Etui się przyda jak najbardziej w razie upadku, ale czy telefon sam w sobie jest brzydki?

Muszę kupić sobie jakieś etui albo case na ten telefon, bo tizualnie mi się nie podoba. Mogłem kupić samsunga galaxy s10 e

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.