Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P20 Lite – 5 najlepszych ofert komórkowych

Huawei P20 Lite to średniobudżetowy smartfon z początku 2018 roku. Ten atrakcyjny model - słabszy brat flagowych P20 i P20 Pro - okazał się wielkim sukcesem chińskiego producenta. Skąd takie zainteresowanie? I jak można go zdobyć? O tym w poniższym tekście, w którym zaprezentujemy 5 najlepszych ofert z Huawei P20 Lite.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

>>> Przeczytaj naszą recenzję Huawei P20 Lite <<<


Huawei P20 Lite

Tajemnicą sukcesu Huawei P20 Lite jest świetny wygląd i oferowane możliwości. P20 Lite wyróżnia się smukłą sylwetką, gładką obudową wykonaną ze szkła i metalu, obszernym ekranem o proporcjach 19:9 z wąskimi ramkami, a także modnym górnym wcięciem. Pod tym eleganckim i nowoczesnym designem kryje się system operacyjny Android 8.0 Oreo, procesor Kirin 659 oraz 4 GB pamięci RAM.

Na pokładzie znajdziemy m.in. aparat fotograficzny 16 Mpix + 2 Mpix z przysłoną f/2.2, moduł NFC, system skanowania twarzy, a także czytnik linii papilarnych. Model dostępny jest najczęściej za około 1200 zł i jest jednym z najlepszych wyborów do tej kwoty (zobacz: najlepsze telefony do 1200 zł), my jednak zaprezentujemy pięć ofert, które naszym zdaniem udostępniają telefon w korzystnych warunkach.

Ceny i oferty aktualne na 28.11.2018.

Naszym numerem jeden jest abonament Red Bull Mobile SieMa 49 oferujący klientom nielimitowany zakres SMS, MMS i połączeń do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, a także 10 GB Internetu do wykorzystania w Polsce i 1 GB za granicą (roaming UE). Miesięczny abonament wynosi 49 złotych, zaś jednorazowy koszt zakupu telefonu to kwota w wysokości 526 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1704 złote.

Naszym zdaniem: Red Bull Mobile SieMa 49 jest najlepszą z obecnie dostępnych ofert udostępniających P20 Lite. Wszystko za sprawą obszernego zestawu usług i niskiego abonamentu. Jedynie dość spory jednorazowy koszt telefonu w opłacie startowej może być dla niektórych nieco zniechęcający.

Drugie miejsce należy do sieci Play i oferty Solo S. Wybierając tę usługę klient otrzyma nielimitowany zakres połączeń, a także 5 GB internetu do wykorzystania w Polsce i 1 GB na terenie Unii Europejskiej. Miesięczny abonament wynosi 40 złotych, zaś koszt zakupu telefonu to 839 złotych. Oferta nie zapewnia jednak darmowych wiadomości SMS i MMS.


>>> Huawei P20 Lite dostępny bez umowy w Play <<<


W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1849 złotych.

Naszym zdaniem: oferta sieci Play jest zdecydowanie uboższa niż usługa Red Bull Mobile, lecz warto się nią zainteresować, ze względu na bardzo niski abonament. Nie korzystasz z usług SMS/MMS lub robisz to bardzo rzadko? Jeżeli tak, to jest to dobra propozycja.

Naszym numerem trzy jest Red Bull Mobile SieMa 89. Wybierając tę usługę klient otrzyma nielimitowany zakres połączeń, SMS i MMS, a także 25 GB transferu do wykorzystania w kraju i 1 GB na terenie UE. Miesięczny abonament wynosi 89 złotych, za to Huawei P20 Lite kosztuje zaledwie 6 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2191 złotych.

Naszym zdaniem: bardzo dobra oferta, choć miesięcznie dość droga. Niemniej dla osoby wymagającej będzie to dobre rozwiązanie. Kolejna zaleta to bardzo niski koszt zakupu modelu P20 Lite.

Kolejne miejsce zajmuje oferta Orange Plan Standardowy składająca się z nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, 5 GB transferu do wykorzystania w Polsce i kolejnych 2,6 w roamingu UE. Model P20 Lite dostępny jest bez opłaty startowej - jego opłata doliczana jest osobno do abonamentu. W cenie otrzymamy również SMS-y i MMS-y bez limitów. Do abonamentu doliczana jest dodatkowa rata za urządzenie.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2209,75 złotych.

Naszym zdaniem: oferta sieci Orange jest całkiem niezła. Co prawda w skali 2 lat wychodzi drożej, niż np. w Red Bull Mobile SieMa 49, ale nie musimy płacić kilkuset złotych za telefon „na dzień dobry”. Lepiej jednak wybrać RBM za 89 zł miesięcznie - koszt ten sam, a otrzymamy znacznie większy pakiet internetowy.

Ostatnie miejsce należy do abonamentu Plus.40. Oferta składa się z nielimitowanych połączeń, SMS i MMS oraz 2 GB transferu. Również i tym razem operator zapewnia darmowe warunki roamingu UE. Jednorazowy koszt zakupu telefonu wynosi przysłowiową złotówkę, a miesięczny abonament (bez raty za smartfona) to zaledwie 30 złotych

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1693 złotych.

Naszym zdaniem: propozycja Plusa jest bardzo tania, ale pamiętajmy, że do abonamentu 30 zł należy doliczyć dodatkową ratę w wysokości 32 zł. Jednak dla wielu nie to może być najgorsze, wszak i tak wychodzi taniej miesięcznie od np. Orange czy RBM SieMa 89 - do dyspozycji dostaniemy bowiem skromny transfer 2 GB.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów