Huawei P10 – w sieci pojawiła się możliwa specyfikacja techniczna

Do sieci wyciekła prawdopodobna specyfikacja zbliżającego się flagowca Huawei P10. Bez wątpienia będzie to jedna z najbardziej interesujących premier 2017 roku. Czy bardzo wydajne komponenty wywindują cenę smartfona? Niestety, wszystko wskazuje na to, że tak…

Targi CES 2017, które dobyły się w Las Vegas, przyniosły wiele ciekawych informacji ze świata GSM. Kolejni producenci prześcigali się w prezentowaniu swoich konstrukcji, wskazując obecny kierunek rozwoju technologii mobilnej. Niestety, zauważalny postęp oznacza zwiększenie ceny kolejnych urządzeń – już teraz za najważniejsze flagowce potrafią kosztować nawet 5000 zł. W internecie pojawiła się teoretyczna specyfikacja Huawei P10. W środku ma zostać umieszczony wydajny procesor Kirin 960, który będzie posiadał 8 rdzeni o częstotliwości 2,3 GHz. Aplikacje, które zainstalujemy w 256 GB pamięci na dane, otrzymają aż 6 GB RAM-u, a obraz zostanie wyświetlony na zakrzywionym, 5,5-calowym ekranie w rozdzielczości QHD. Zdjęcia wykonamy podwójnym aparatem wyposażonym w matrycę i obiektyw Leica.


p10

Render P10


Smartfon będzie wodoodporny. Producent zapowiedział system sztucznej inteligencji, który ma przypominać Siri na wyposażeniu Apple. Czekamy.

Sprawdź oferty z Huawei P9 u polskich operatorów.

avatar
Wybrane oferty: