Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zbliża się premiera Huawei P10 Lite. Lepszy wybór od P9 Lite?

Już za niedługo odbędzie się premiera Huawei P10 Lite - tańszej wersji chińskiego flagowca, przeznaczonej dla średniego segmentu cenowego. W internecie pojawiły się plotki, które sugerują… o wiele gorszy wybór od poprzednika, którym był P9 Lite. Jak jest naprawdę?


Oferta Plus z Huawei P9 Lite. Sprawdź:


W ofercie holenderskiego oddziału Media Markt pojawił się Huawei P10 Lite, co na nowo wywołało falę spekulacji o kolejnych krokach w rozwoju tego popularnego producenta z Azji. Okazuje się, że wnętrze następcy bardzo popularnego w naszym kraju modelu Huawei P9 Lite jest… zbliżone do tego, co obserwowaliśmy paręnaście miesięcy temu.

Jubileuszowa wersja Lite jest wyposażona w 5,2-calowy wyświetlacz w rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli. Przód urządzenia chroni wyprofilowane szkło hartowane w technologii 2,5D. Ramki boczne zostały wykonane z metalu odpornego na porysowania, choć na szlachetność flagowca nie ma co liczyć. We wnętrzu znajdziemy 4 GB pamięci RAM oraz procesor szybszy zaledwie o 100 MHz w stosunku do swojego poprzednika. Plusem jest użycie większej baterii.

Jak widać nowemu Huawei P10 Lite bliżej do swojego poprzednika P9 Lite, niż odpowiednika P10… Czy to dobrze? Oceńcie sami.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów