Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wiele wskazuje na to, że już w kolejnym miesiącu będzie miała premierę seria Nova 9. Nie jest ona w Polsce bardzo znana, choć swego czasu były dostępne w sprzedaży modele Nova 3 czy Nova 5T. Czym i czy w ogóle zaskoczy nas Nova 9?

Najlepsze telefony Huawei 2021 ->

Huawei Nova 9 już niedługo?

Jeszcze niedawno pisaliśmy o Huawei Nova 8i, a chiński producent być może zaprezentuje już niedługo kolejny model. A w zasadzie 2 modele, bo Nova 9 ma być produkowana w wersji 4G i 5G.

Przykładowa oferta z telefonem Huawei:

Nie wiadomo dokładnie, czy nowy Huawei Nova 9 będzie napędzany MediaTekiem czy może Snapdragonem. Z przecieków wynika, że zastosowany układ będzie słabszy od procesora Honora 50 i 50 Pro, w którym wykorzystano – po raz pierwszy na świecie – Snapdragona 778G. Pod względem designu (o ile wierzyć nieoficjalnym grafikom) nieco może przypominać niedawno pokazanego Huaweia P50, przynamniej charakterystyczną okrągłą otoczką na wyspie aparatu.

Wiele wskazuje na to, że (przynajmniej wrześniowa) premiera Huaweia Nova 9 4G i Nova 9 5G będzie miała charakter wyłącznie krajowy. Nie wiadomo więc, czy oba modele trafią na Stary Kontynent, ale jest to raczej dość wątpliwe.

Źródło: gizmochina.com, gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów