Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei Nova 6 SE niebawem w sprzedaży

avatar
Huawei

Na początku grudnia czeka nas premiera co najmniej kilku modeli z serii Nova od Huawei. Jednym z nich będzie model Nova 6 SE, którego wygląd jest dziwnie znajomy. Właśnie pojawiło się nieco więcej informacji na jego temat.

Znajdź ofertę tańszą nawet o 50%
PORÓWNAJ OFERTY

Gdy spojrzymy na rendery Huawei Nova 6 SE, pierwsze co rzuca się w oczy to charakterystyczny układ głównego aparatu. Jest on umieszczony na kwadratowej, lekko wystającej wyspie po lewej stronie plecków. Są tam umieszczone cztery obiektywy, poniżej zaś znajduje się lampa doświetlająca. Wizualnie układ mocno nawiązuje do najnowszych produktów Apple’a.

Huawei Nova 6SE

Render Huawei Nova 6 SE

Według dostępnych informacji, smartfon zostanie wyposażony w główną matrycę od Sony IMX686 posiadającą 60 Mpix. Oprócz tego powinniśmy mieć możliwość skorzystania z obiektywu ultraszerokokątnego o matrycy 16 Mpix. W przypadku pozostałych „oczek” będziemy mieli do czynienia z matrycami 2 Mpix. Można się domyślać, że jedno z nich będzie odpowiadało za pomiar głębi ostrości, a drugie może być dedykowane do zdjęć makro.

Huawei Nova 6 SE zostanie wyposażony w autorskiego Kirina 810. Nie wiadomo natomiast w jakiej konfiguracji pamięciowej zobaczymy ów model. Najprawdopodobniej dostaniemy w tym przypadku ekran IPS. Za energię odpowiedzialna będzie bateria o pojemności 4800 mAh z szybkim ładowaniem 40 W.

Na ten moment nie znamy oficjalnej daty premiery ani ceny Huawei Nova 6 SE. Jednak możliwe, iż będzie to już 5 grudnia wraz z premierą modelu Nova 6. Nie wiadomo również na jakich rynkach pojawi się ten model.

Zobacz również:

Źródło: gizmochina.com, fonearena.com, twitter.com/ClubHuawei.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: