Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei Nova 10 Youth Edition zadebiutował. Średniak z potencjałem

Huawei Nova 10 YE

Huawei Nova 10 Youth Edition zadebiutował. Producent – o którym kiedyś mówiło się praktycznie codziennie – teraz jest już w naszych regionach nieco zapomnianą marka. Niemniej jednak co jakiś czas prezentuje kolejne premiery smartfonów. Ten należy do średniej półki urządzeń.

  • Huawei Nova 10 Youth Edition z cichą premierą
  • Smartfon pracuje pod kontrolą Snapdragona
  • nie zabrakło też szybkiego ładowania

Huawei Nova 10 Youth Edition

Huawei Nova 10 Youth Edition pracuje pod kontrolą Snapdragona 680 4G. Na razie nie podano ilości pamięci operacyjne,j ale można w ciemno niemal założyć, że wariant z 6 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni dyskowej będzie optymalny. Być może będzie także dostępny wariant z 8 GB pamięci RAM i 256 GB przestrzeni dyskowej. Nie ma tutaj obsługi sieci 5G ze względu na narzucone restrykcje.

Na pokładzie smartfona zastosowano ekran o przekątnej 6,78 cala wykonany w technologii IPS LCD. Oferuje rozdzielczość Full HD+ oraz częstotliwość odświeżania na poziomie 90 Hz. Na froncie ma centralnie umieszczoną dziurkę na pojedynczą kamerkę do selfie.

Huawei Nova 10 Youth Edition otrzymał potrójny aparat główny. Podstawowa jednostka posiada matrycę 108 Mpix. Oprócz tego zastosowano tutaj aparat ultraszerokokątny o matrycy 8 Mpix. Całość uzupełnia „oczko” dedykowane zdjęciom makro z 2 Mpix. Na froncie zaś zastosowano pojedynczy aparat do zdjęć selfie o matrycy 16 Mpix.

Na pokładzie smartfona znalazł się akumulator o pojemności 4000 mAh. Obsługuje on szybkie ładowanie z prędkością 66 W. Urządzenie ma również zaimplementowany czytnik linii papilarnych ulokowany z boku oraz złącze słuchawkowe.

Huawei Nova 10 Youth Edition pracuje pod kontrolą HarmonyOS 2.0.1. Na razie przeznaczony jest na rynek azjatycki. Nie wiadomo, czy pojawi się także globalnie. Jego cena powinna zmieścić się w granicy maksymalnie około 300 dolarów.

Zobacz również: Top 5 telefonów Huawei na marzec 2023 

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów