Huawei Mate 9 Pro – 5 najlepszych ofert komórkowych

Czasy, gdy telefony z Państwa Środka cechowały się przede wszystkim słabym wykonaniem i niską ceną, należą już do zamierzchłej przeszłości. Szczególnie gdy spojrzymy na topowe telefony ze stajni Huawei. Tym bardziej, że koncern ma w planach na stałe zadomowić się na drugim miejscu pod względem ilości sprzedanych telefonów wyprzedzając tym samym konkurenta spod znaku nadgryzionego jabłka. Ma w tym pomóc kolejny model klasy premium – Huawei Mate 9 Pro.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Huawei Mate 9 Pro na abonament

Smartfon wykonany jest z połączenia szkła i metalowej ramki. Spasowanie stoi na najwyższym poziomie. Za pracę Huaweia Mate 9 Pro odpowiada autorski procesor HiSillicon Kirin 960. Dodatkowo do dyspozycji mamy aż 6 GB pamięci operacyjnej. Zdjęcia zrobimy zaś podwójnym aparatem fotograficznym.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z Huawei Mate 9 Pro

Urządzenie możemy nabyć w sprzedaży na wolnym rynku lub u operatorów. Sprawdźmy, która z sieci przygotowała najciekawszą ofertę z tym telefonem, którego następca za niedługo zadebiutuje na rynku.

Poniżej znajdziecie 5 najlepszych ofert z Huawei Mate 9 Pro z cenami aktualnymi na 03.10.2017.

1

Plan Wzbogacony

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
20 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
69,99
porównaj

U pomarańczowego operatora możemy wybrać opcję Plan Wzbogacony. W ramach tego abonamentu dostajemy rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, pokaźny pakiet 20 GB Internetu i Spotify Premium na 6 miesięcy za darmo. Za telefon jednorazowo zapłacimy w tej konfiguracji 199 zł. Abonament dostajemy za 69,99 ZŁ, do tego dochodzi rata za urządzenie w wysokości 95,01 zł – miesięcznie będziemy zatem łącznie płacić 165 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 4159 zł.

Naszym zdaniem: jest to zdecydowanie najtańsza oferta na rynku u operatorów komórkowych. Nielimitowany pakiet i duża ilość transmisji danych zdecydowanie na plus. Jedynie wysokość miesięcznego abonamentu nie każdego może usatysfakcjonować.

2

Plan Standardowy

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
39,99
porównaj

Możemy również zmniejszyć nasze zobowiązanie miesięczne. W takim wypadku decydujemy się na ofertę Plan Standardowy. Łączna opłata miesięczna wynosi 139,99 zł, a opłata za smartfona 898,99 zł. Oferta w zasadzie niewiele różni się od poprzedniej – dostajemy jednak wyraźnie mniejszy pakiet internetowy.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 4258,75 zł.

Naszym zdaniem: zdecydowanie najniższe opłaty miesięczne to największa zaleta tej oferty. W skali trwania umowy pod względem finansowym również prezentuje się bardzo dobrze, ale 5 GB miesięcznie dla wielu może okazać się niewystarczające.

3

Solo Stan Nielimitowany

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
100,00
porównaj

W tym wypadku możemy wybrać Stan Nielimitowany Solo. W ramach abonamentu dostaniemy standardowo nieograniczone rozmowy i wiadomości oraz nielimitowany Internet LTE. Jednorazowo za urządzenie będziemy musieli zapłacić 959 zł, a miesięczny abonament wyniesie nas 160 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 4799 zł.

Naszym zdaniem: stosunkowo wysoka opłata początkowa i miesięczna może dość skutecznie zniechęcić nas do wyboru tej opcji. Dostajemy jednak bardzo dobre warunki umowy z ciekawymi bonusami, jak np. darmowy Tidal. Istnieje jednak możliwość obniżenia ceny telefonu (patrz: oferta nr 5).

4

JA + Abonament

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
59,99
porównaj

U zielonego operatora mamy możliwość wyboru między innymi opcji Ja+ Abonament 59,99 zł. Tutaj również dostaniemy nielimitowane rozmowy i wiadomości, a dodatkowo 5 GB (od 3 października 10 GB) Internetu. Jednorazowo za flagowca Huawei Mate 9 Pro zapłacimy 798,99 zł. Miesięcznie zaś (wraz z osobna naliczaną ratą za urządzenie) abonament wyniesie nas 165,99 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 4782,74 zł.

Naszym zdaniem: podobny pakiet do powyższego, z mniejszą ilością Internetu. Jeżeli nie potrzebujemy bardzo dużego pakietu danych, a zasięg sieci w naszej okolicy jest lepszy w przypadku Plusa – warto zastanowić się nad tą opcją.

5

Solo Stan Nielimitowany

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
200,00
porównaj

Wystarczy podnieść wysokość abonamentu Stan nielimitowany Solo – ale tym razem decydujemy się na wyższe rachunki miesięczne. Jednorazowo zapłacimy za Huawei Mate 9 Pro jedynie przysłowiowe 1 zł. Natomiast miesięczne zobowiązanie wyniesie nas 230 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 5521 zł.

Naszym zdaniem: najlepsza opcja, jeśli nie chcemy płacić jednorazowo za urządzenie i nie przeszkadza nam wysoki miesięczny abonament. W skali 2 lat jest to jednak najdroższa oferta z naszej piątki.

Porównaj oferty na abonament

Huawei Mate 9 Pro – 5 najlepszych ofert komórkowych
5 (100%) 7 głosów

Wybrane oferty: