Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Debiutujący na targach CES w Las Vegas Huawei Mate 8 w końcu trafił na sklepowe półki naszego kraju. Wyposażony w wydajną baterię smartfon zyskuje coraz większą popularność.

Podczas niedawno zakończonych targów CES, które odbyły się w amerykańskim Las Vegas, Huawei zaprezentował wyjątkowego phableta. Mate 8 został wyposażony w baterię o pojemności aż 4000 mAh, zapewniając bardzo komfortową pracę przez cały dzień. Oprócz tego, elegancka obudowa kryje procesor Kirin 950, możliwość zainstalowania dwóch kart SIM i obsługę większej ilości pasm, co pozwala na pracę w 217 krajach świata. Dodatkowo Huawei zdecydował się zaimplementować aż 1334 ustawień różnych operatorów na świecie, co pozwala ominąć (często czasochłonną) konfigurację urządzenia do pracy w danym państwie. Cena urządzenia została ustalona na 2599 złotych.

Warto sprawdzić jakie modele firmy Huawei znajdują się aktualnie w ofercie polskich operatorów. Nasza porównywarka przygotowała pełne zestawienie taryf z urządzeniami chińskiego producenta.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów