Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Do niedawna nie było wiadomo, czy najnowszy flagowiec chińskiego giganta pojawi się w Polsce. Potem mieliśmy do czynienia z limitowaną do 100 sztuk sprzedażą tego modelu. Co ciekawe, Huawei miał pewne trudności z wyczerpaniem całego nakładu. Głównym powodem tego stanu rzeczy jest brak usług Google’a spowodowany wojną handlową pomiędzy USA a Chinami. Dlatego nie było pewne, czy Huawei zdecyduje się na kontynuowanie sprzedaży tego modelu.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Pomimo pewnych trudności Huawei Mate 30 Pro pojawił się na polskiej stronie producenta. Model ten został wyceniony na 4299 zł, a za dodatkową złotówkę możemy dostać bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3. Co ciekawe, to nie jedyne korzyści jakie otrzymają ewentualni nabywcy. Żeby zachęcić potencjalnych klientów Huawei dorzuca do flagowego smartfona dodatkową usługę w postaci tzw. VIP Serwis. Zapewnia ona bezpłatną wymianę ekranu lub tylnej obudowy w wypadku uszkodzenia w ciągu 6 miesięcy od zakupu smartfona. Oprócz tego potencjalny nabywca otrzyma dedykowana infolinię, serwis Door to Door oraz możliwość konsultacji z doradcą technicznym. A wisienką na torcie jest oferowany przez Huaweia specjalny voucher na zakup opaski Huawei Band 4 za jedyne 1 zł.

Huawei Mate 30 Pro to flagowy smartfon wyposażony w najmocniejszy procesor chińskiego giganta Kirin 990 wsparty 8 GB pamięci RAM i 256 GB przestrzeni dyskowej. Posiada świetny poczwórny aparat o głównej matrycy 40 Mpix oferujący spore możliwości fotograficzne i znajdujący się w czołówce urządzeń pod względem jakości wykonywanych zdjęć. Nie do pominięcia jest również ekran OLED z górnej półki o przekątnej 6,53 cala. Jedną z niewielu – ale za to dość istotną wadą – jest właśnie brak wsparcia dla usług Google’a.

Czas pokaże, na ile uda się flagowemu modelowi przebić na naszym rynku. Patrząc na wcześniejszą limitowaną sprzedaż może być trudno. Z drugiej strony cieszy fakt, że pomimo tych trudności Huawei traktuje nasz rynek poważnie i wprowadza ten model do ogólnej sprzedaży.

Źródło: Huawei.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów