Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Huawei Mate 20 Lite – 5 najlepszych ofert komórkowych

Huawei Mate 20 Lite to bardzo atrakcyjny model chińskiego producenta. Firma ta przoduje na rynku urządzeń mobilnych, a to za sprawą wielu udanych smartfonów z różnych półek cenowych, jak średniobudżetowy Mate 20 Lite. W poniższym tekście sprawdzimy nasze top 5 ofert umożliwiających zakup tego modelu na korzystnych warunkach.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Huawei Mate 20 Lite zadebiutował w III kwartale 2018 roku jako następca bijącego rekordy popularności Mate’a 10 Lite. Ten zaawansowany smartfon wyposażony jest w 4 aparaty: 2 na froncie i 2 na tylnej obudowie, które wykorzystują sztuczną inteligencję wspomagającą wykonywanie zdjęć.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z Huawei Mate 20 Lite

Średniobudżetowca Huawei napędza ośmiordzeniowy Kirin 710 (2,20 GHz) i 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Cieszy obecność porządnej baterii o pojemności 3750 mAh. Model wyposażony jest również w m.in. duży ekran o przekątnej 6,3″ z rozdzielczością Full HD+. Na pokładzie znajduje się Android 8.1 Oreo z nakładką producenta. Huawei Mate 20 Lite dostępny jest za około 1500 złotych, lecz w poniższym tekście zaprezentujemy 5 ofert, które umożliwiają jego zakup w niższej cenie.

Podane poniżej ceny są aktualne na 03.10.2018.

Listę otwiera nasz numer jeden, czyli oferta Plus.40 z telefonem za 1297 złotych. Wybierając tę usługę klient otrzyma nielimitowany zakres połączeń do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, darmowe SMS i MMS, a także 2 GB Internetu do wykorzystania w kraju i 1,9 GB za granicą (roaming UE). Wszystko to w cenie 37 złotych (abonament + rata za sprzęt).

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2257 złotych.

Naszym zdaniem: Plus.40 to najkorzystniejsza pod względem cenowym oferta. Co prawda koszt zakupu telefonu może zniechęcić wielu klientów, ale opłaty miesięczne za abonament i smartfona są na tyle niskie, że jest to najtańszy pakiet z Huawei Mate 20 Lite.

Drugie miejsce należy do Orange Plan Standardowy, który zapewnia nielimitowany zakres połączeń do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, darmowe SMS i MMS, transfer w wysokości 5 GB do wykorzystania w Polsce i 2,6 GB za granicą. Przez 2 lata rachunki miesięczne będą wynosić 107 złotych, lecz klient nie będzie obarczony opłatą za telefon.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2617 złotych.

Naszym zdaniem: Plan Standardowy jest bardzo korzystną ofertą głównie, ze względu na obszerny zestaw usług i brak opłaty za telefon na start. Klient narzekać może jedynie na dość wysoki abonament, który przekłada się na nieco większy łączny koszt zakupu telefonu.

Kolejne miejsce zajmuje oferta Plus.60. W tym przypadku klient otrzyma nielimitowany zakres połączeń głosowych oraz SMS i MMS, a także 12 GB internetu do wykorzystania w Polsce i 3,2 GB na terenie Unii Europejskiej. Huawei Mate 20 Lite kosztuje symboliczną złotówkę, a łączny koszt abonamentu i raty za telefon 82 złote.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2749 złotych.

Naszym zdaniem: oferta sieci Plus jest bardzo korzysta ze względu na najobszerniejszy ze wszystkich zestaw usług oraz minimalną cenę za telefon. Zniechęcający może być jednak abonament przekraczający 80 złotych, który dość mocno przyczynia się do zwiększenia łącznego kosztu zakupu telefonu.

Naszym numerem cztery jest Orange Plan Optymalny składający się z nielimitowanego zakresu połączeń do wszystkich sieci oraz 10 GB na pełnej prędkości do wykorzystania w kraju i na terenie Unii Europejskiej. Oferta zapewnia również nielimitowane wiadomości SMS i MMS. Abonament z ratą wynosi 112,99 złotych, a klient zwolniony jest z opłaty startowej za telefon.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2761 złotych.

Naszym zdaniem: brak opłaty za telefon na start i duży pakiet internetowy to niewątpliwe zalety tej oferty. Niestety przez kolejne miesiące rachunki będą już bardziej odczuwalne, niż u większości konkurencyjnych planów. Propozycja dla bardziej wymagających.

Naszą listę zamyka oferta T-Mobile T1 Bez Limitu składająca się z nieograniczonego zakresu połączeń oraz SMS i MMS, a także transferu wielkości 10 GB na pełnej prędkości do wykorzystania w Polsce i 1 GB na terenie UE. Miesięczna opłata usługi wynosi 70 złotych, zaś jednorazowy koszt zakupu telefonu 799 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2499 złotych.

Naszym zdaniem: ostatnia prezentowana oferta jest dość wyważona. Koszt zakupu Mate’a 20 Lite jest jednym z wyższych, za to abonament miesięczny (który zawiera już opłatę za sprzęt) jest jednym z bardziej przystępnych.


Przypominamy, że mamy dla Was zniżkę -15% na ubezpieczenie telefonu. Aby uzyskać rabat, wystarczy podać kod KMTON15 na stronie simplesurance.pl

Huawei Mate 20 Lite – 5 najlepszych ofert komórkowych
5 (100%) 3 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.