Huawei Mate 10 Lite – 5 najlepszych ofert komórkowych

Huawei Mate 10 Lite to odchudzona wersja chińskiego modelu flagowego. Tak jak jego drożsi kuzyni – Mate 10 i Mate 10 Pro – zadebiutował w październiku 2017 roku. Bardzo szybko trafił do przedsprzedażowych ofert naszych operatorów komórkowych i to z atrakcyjnym gratisem w postaci słuchawek Huawei AM61 Sport Bluetooth. Jak jego ceny prezentują się obecnie, kilka miesięcy po premierze? Wybraliśmy 5 najlepszych abonamentów z Huawei Mate 10 Lite, jakie są dostępne na rynku.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Huawei Mate 10 Lite na abonament

Sercem Huawei Mate 10 Lite jest dobrze znany z innych średniopółkowców producenta chipset Kirin 659, taktowany zegarem 2,36 GHz. Stylowa obudowa, która może się podobać, kryje aż 4 GB pamięci operacyjnej RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Taka konfiguracja robi wrażenie w swojej kategorii cenowej (model obecnie kosztuje na wolnym rynku około 1500 zł).

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z Huawei Mate 10 Lite

Kolejną zaletą telefonu jest duży wyświetlacz 5,9″ o proporcjach 9:18, który okalają wąskie ramki. Na uwagę zasługuje również aparat fotograficzny o rozdzielczości 16 Mpix, dzięki któremu możemy robić udane zdjęcia.

Poniżej znajdziecie 5 najlepszych ofert z Huawei Mate 10 Lite z cenami aktualnymi na 03.01.2018.

1

Plan Optymalny

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
49,99
porównaj

Najtańsza oferta bez limitu z Huawei Mate 10 Lite i zarazem jedyna, w której dwuletni kontrakt mieści się w granicach 2000 zł. Orange zwalnia klientów z opłaty startowej, a do abonamentu Plan Optymalny należy doliczyć ratę za urządzenie w wysokości 33 zł (łącznie 82,99 zł miesięcznie). Operator zapewnia nielimitowane usługi w kraju i za granicą oraz 5 GB Internetu.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 1991,76 zł.

Naszym zdaniem: bardzo atrakcyjna oferta. Jej największymi atutami jest brak opłaty startowej za Huawei Mate 10 Lite i niskie koszty w skali 2 lat. Dla niektórych minusem może być jednak wysokość opłat miesięcznych, lecz – jak się przekonamy za chwilę – wcale nie są bardzo wysokie.

2

Plan Standardowy

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
39,99
porównaj

Mniej rozbudowana oferta (dwukrotnie mniejszy transfer) od poprzedniej propozycji. Plan Standardowy, który jest tańszy o 10 zł, ale… raty za Mate 10 Lite są wyższe i wynoszą 44 zł. W rezultacie dostajemy tak naprawdę droższą ofertę (83,99 zł na miesiąc), a za telefon trzeba zapłacić „na dzień dobry” 99 zł. Mimo to jest to wciąż jedna z najtańszych propozycji z Huawei Mate 10 Lite.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 2114,76 zł.

Naszym zdaniem: jedna z najtańszych ofert w skali 24 miesięcy, ale tak naprawdę zapłacimy jeszcze mniej za lepszy pakiet Plan Optymalny, którego w tym przypadku gorąco polecamy.

3

T-Mobile 1 Bez Limitu

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
bez
limitu
MIESIĘCZNIE MIES.
80,00
porównaj

Kolejna oferta to propozycja dla najbardziej wymagających. Cena naszego Huawei w tej konfiguracji wynosi 499 zł. Oprócz nielimitowanych połączeń, SMS-ów i MMS-ów w kraju i za granicą (darmowy roaming UE), T-Mobile oferuje w ramach pakietu T1 Bez Limitu nieograniczony transfer danych. Ma on jednak pewne ograniczenie – redukcja prędkości po przekroczeniu pierwszych 10 gigabajtów.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 2419 zł.

Naszym zdaniem: 80 zł miesięcznie (w tej cenie zawierana jest już opłata za sprzęt) to nieco mniej od propozycji Orange, ale Mate 10 Lite w T-Mobile jest znacznie droższy w jednorazowej opłacie startowej. Abonament polecany dla osób ceniących przede wszystkim duży pakiet danych.

4

T2

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
69,95
porównaj

Następna propozycja T-Mobile. Supernet T2 to najtańszy abonament w skali miesiąca (69,95 zł), ale z drugiej strony telefon w przypadku tej oferty jest zdecydowanie najdroższy. Jego cena wynosi bowiem 549 zł. Podobnie, jak w nieco tańszym Orange Plan Standardowy, pakiet internetowy liczy 5 gigabajtów, a usługi głosowe i tekstowe są nielimitowane.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 2227,80 zł.

Naszym zdaniem: ofertę można polecić tym osobom, którzy szukają taniej oferty w skali miesiąca, a którzy jednocześnie są w stanie wyłożyć za telefon wyższą kwotę na początku umowy. Jeżeli jednak szukasz abonamentu z tanim telefonem, to wybierz jeden z pakietów Orange.

5

JA + Abonament

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
59,99
porównaj

Plus zapewnia nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w kraju i za granicą (roaming UE) i całkiem spory pakiet 10 GB. Niestety dostaniemy to wszystko w najwyższej cenie, bowiem do oferty JA+ Abonament 10 GB należy doliczyć ratę w wysokości aż 48 zł (łącznie 107,99 miesięcznie). Na szczęście Huawei Mate 10 Lite kosztuje u operatora tylko symboliczną złotówkę.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 2592,76 zł.

Naszym zdaniem: zdecydowanie najdroższa, lecz wcale nie najbardziej rozbudowana oferta z Mate 10 Lite. Niski koszt zakupu telefonu nie rekompensuje bardzo wysokich rachunków miesięcznych. Korzystniejszym wyborem będą w jego przypadku abonamenty Orange i T-Mobile.

avatar
Wybrane oferty: