Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

HTC U Ultra – 5 najlepszych ofert komórkowych

avatar
HTC U Ultra – 5 najlepszych ofert komórkowych

Na początku stycznia 2017 roku, na rynek trafił najnowszy model telefonu z rodziny HTC. Mowa tu o HTC U Ultra, specyficznym eleganciku, który budową i funkcjonalnością zachwycił niejednego klienta. W sklepach telefon jest dostępny w przedziale cenowym 3-4 tys. złoty. My natomiast pragniemy zaprezentować 5 najlepszych planów taryfowych na abonament, który w swojej ofercie przewiduje ten nowoczesny model.

HTC U Ultra na abonament

HTC U Ultra to elegancik wyróżniający się szykiem, funkcjonalnością i nowoczesnymi aplikacjami. Szyku nadaje mu szklana budowa o pięknym wyprofilowanym kształcie i niezwykle gładkiej powierzchni. Funkcjonalność zapewnia mu m.in. mocny procesor i 4 GB pamięci RAM oraz dwa wyświetlacze, w tym jeden pomocniczy, na którym wyświetlane są powiadomienia, kontakty i skróty do aplikacji.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z HTC U Ultra
PORÓWNAJ OFERTY

Model obsługuje również najnowsze aplikacje, w tym Sense Companion, czyli wirtualnego asystenta, który przekazuje właścicielowi niezbędne informacje na temat planu dnia i nie tylko.

Poniżej prezentujemy 5 naszym zdaniem najlepszych ofert z HTC U Ultra z cenami aktualnymi na 21.06.2017.

W naszym rankingu pierwsze miejsce zajmuje Red Bull Mobile Energy 49. W cenie 49 zł miesięcznie klient otrzyma darmowe połączenia do wszystkich sieci, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 5 GB internetu. Cena za telefon wynosi 2386 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3562 zł.

Naszym zdaniem: oferta Red Bull Mobile jest znacznie uboższa niż Formuła Solo L sieci Play. Jednak suma kosztów za dwuletni abonament oraz jednorazowej opłaty za telefon daje kwotę dostępną niemal dla każdego klienta. Dzięki temu na HTC U Ultra może pozwolić sobie niemal każdy klient.

Typując finałową dwójkę, zdecydowaliśmy postawić na koszty, w wyniku czego drugie miejsce zajmuje Play Formuła Solo L. Wybierają tę usługę klient otrzymuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, darmowe SMS-y i MMS-y, nieograniczony internet, pakiet podstawowy telewizji Play NOW, a także darmowy roaming do wykorzystania w państwach Unii Europejskiej. Wszystko to w cenie 75 złotych miesięcznie. Cena HTC U Ultra w ofercie wynosi 2399 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 4199 zł.

Naszym zdaniem: łączna suma za telefon i dwuletni abonament jest spora, jednak trzeba przyznać, że pakiet usług i sama cena za telefon są kuszące. Klient nie będzie musiał obawiać się o żadne dodatkowe opłaty, gdyż wszystko dostanie bez ograniczeń.

Nietrudno zauważyć, że Red Bull Mobile oferuje te same warunki, co Play w poniższej Formule Solo M i to w wyższej cenie. Za 69 złotych miesięcznie klient otrzyma darmowe połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 5 GB internetu. Jednak koszt zakupu modelu HTC U Ultra jest niższy i wynosi 2189 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3842 zł.

Naszym zdaniem: pod względem usług oferta Red Bull Mobile Energy 69 nijak się ma do wyżej wymienionych. Jednak jej główną zaletą jest zdecydowanie niższa cena za telefon.

Jeśli brakuje Wam dobrych usług w niskiej cenie, można skorzystać z innej oferty sieci Play – Formuły Solo M z telefonem. W cenie 55 złotych miesięcznie klient otrzyma nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, 5 GB internetu oraz podstawowy pakiet telewizji Play NOW. Play dołącza do oferty model HTC U Ultra w cenie 2719 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 4 039 zł.

Naszym zdaniem: cena telefonu jest niewiele niższa niż w przypadku wcześniejszej umowy, a łączna kwota z dwuletnią umową przewyższa tę z Formuły Solo S. Jednak za tą ofertą przemawia fakt, iż wybierając tę usługę klient nie musi martwić się dodatkowymi opłatami za SMS i MMS

Naszą listę zamyka oferta sieci Play kierowana do klientów, którzy chcą maksymalnie zminimalizować koszty za abonament. Sieć udostępnia w zestawie model HTC U Ultra w cenie 2749 złotych. Wybierając usługę klient otrzyma nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, MMS i SMS w ceni 0,19 zł, 2 GB internetu oraz pakiet mini na telewizję Play NOW w cenie 40 złotych miesięcznie.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3709 zł.

Naszym zdaniem: propozycja wydaje się korzystna, ze względu na bardzo tani abonament. Wybierając jednak tę ofertę, klient musi wziąć pod uwagę jednorazową opłatę za telefon, a także dodatkowe koszty związane z opłatami za SMS, MMS i Internetem. W efekcie może uzbierać się całkiem spora sumka do zapłaty.

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z zawodu specjalista ds. pozycjonowania i content marketingu, z pasji dziennikarz, z zainteresowania zaś tancerz, podróżnik i miłośnik sportów ekstremalnych. Fan e-marketingu, social mediów, reklamy w sieci i deskorolek.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: