Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ostatnio bardzo cicho zrobiło się o marce HTC. Spowodowane jest to zapewne sytuacją firmy, która nie ma dobrej passy. Mimo to co jakiś czas pojawiają się informacje o nowych produktach Tajwańczyków. Kolejny model o kodowym oznaczeniu 2Q7A100 został zauważony w serwisie Geekbench.

Nowy HTC w II kwartale 2019

Jest to prawdopodobnie zapowiedziany jeszcze w 2018 roku przedstawiciel średniej półki smartfonów. Smartfon HTC będzie napędzany ośmiordzeniowym Snapdragonem 710 wspartym 6 GB pamięci RAM. Możemy zatem spodziewać się wysokiej wydajności jak na model ze średniej półki. Smartfon będzie pracował pod kontrolą najnowszego Androida 9.0 Pie.

Przykładowa oferta z innym modelem HTC:

Brak informacji na temat konkretniej nazwy tego modelu. Natomiast prawdopodobne jest to, że będzie należał do linii HTC Desire, czy też do nieco wyżej pozycjonowanej serii HTC U. Urządzenie pojawiło się w bazie Geekbench, można zatem się spodziewać jego premiery w przeciągu najbliższych kilku tygodni. Ze sporą dozą przekonania można też stwierdzić, że z racji niewielu nowych modeli od HTC, smartfon powinien mieć globalny zasięg i pewnie pojawi się w Europie.

Przy okazji HTC potwierdziło wprowadzenie aktualizacji do Androida 9.0 Pie dla trzech smartfonów. Chodzi o modele HTC U11, HTC U11+ i HTC U12+. Aktualizacja do najnowszej generacji Androida ma zostać wprowadzona jeszcze w tym kwartale.

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów