Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor X6 na horyzoncie. Spora bateria i potrójny aparat

Honor X6

Właśnie pojawiły się informacje o nowym smartfonie Honor X6. Ma to być smartfon raczej z bardziej podstawową specyfikacją. Elementami, którymi ma się wyróżniać, są pojemna bateria oraz sporej wielkości wyświetlacz. Wyglądem ma nawiązywać także do innych urządzeń marki z charakterystyczną wyspą na aparaty.

  • Honor X6 będzie pracował pod kontrolą MediaTeka
  • smartfon zaoferuje pojemną baterię
  • na razie nieznana jest jego dokładna data premiery

Honor X6

Premiera smartfona jest już praktycznie oficjalnie zapowiedziana przesz jeden z azjatyckich oddziałów. Taką informację przekazano za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie ma natomiast konkretnej daty prezentacji. Zapewne będzie miało to miejsce w ciągu najbliższych tygodni.

Honor X6 będzie zasilany prawdopodobnie procesorem MediaTeka. Będzie to jednostka ośmiordzeniowa, nie wiadomo jednak jaki konkretnie model. Będzie ona współpracowała z 4 GB pamięci RAM. Na pliki znajdzie się 128 GB przestrzeni dyskowej. Nie wiadomo, czy będzie można ja rozszerzyć o zewnętrzną kartę pamięci.

W przypadku ekranu można liczyć na panel o przekątnej 6,5 cala. Będzie on prawdopodobnie wykonany w technologii IPS LCD. Wiele wskazuje na to, że znajdziemy tutaj standardowe odświeżanie na poziomie 60 Hz i rozdzielczość HD+. Czytnik linii papilarnych będzie ulokowany prawdopodobnie na bocznej ściance urządzenia.

Niewiele wiadomo na temat aparatu Honora X6. Z grafik można dowiedzieć się, że będzie miał potrójną jednostkę główną. Wiadomo również, że podstawowa kamerka otrzyma matrycę 50 Mpix. Nieznana jest jednak specyfikacja pozostałych aparatów. Na froncie powinna zagościć natomiast pojedyncza kamerka do selfie ukryta we wcięciu w postaci łezki.

Honor X6 ma zaoferować baterię o pojemności 5000 mAh. Przy tych parametrach powinna ona zapewnić długi czas pracy na jednym ładowaniu. Nie powinno tutaj również zabraknąć Androida 12 z nakładką Magic UI 6.1. Nie wiadomo natomiast, czy model ten pojawi się poza rynkami azjatyckimi i jaka będzie jego cena. Nie powinniśmy jednak czekać przesadnie długo na premierę.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Honor na wrzesień 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (1 vote)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.