Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor Vera 30 – pierwsze informacje

Honor niedawno zapowiedział pojawienie się flagowej serii smartfonów pod nazwą Honor Vera 30. Ewentualna premiera tego smartfona odbędzie się po premierach macierzystej marki czyli Huawei. Natomiast ciekawostką jest to, że wyświetlacz jaki zostanie zastosowany w tym smartfonie będzie obsługiwał odświeżanie na poziomie 90 Hz, co ma pozytywny wpływ na płynność wyświetlanych animacji.

Nowy flagowiec Honora

W ogólnym nazewnictwie smartfon może również się nazywać Honor V30 i będzie bezpośrednim następcą Honora V20. Na ten moment niewiele wiadomo na temat szczegółów specyfikacji. Prognozuje się, że smartfon wyposażony będzie w najnowszy flagowy procesor chińskiego producenta, czyli Kirin 990 z modułem 5G. Aczkolwiek zapewne powstaną dwie wersje – jedna posiadająca moduł 5G, a druga nie.

Przykładowa oferta z Honor 20:

Niewiele wiadomo o aparatach, wiele jednak wskazuje, że również tutaj będzie zastosowana charakterystyczna okrągła wyspa, a same „oczka” będą zbliżone parametrami do debiutującego niebawem Huaweia Mate 30 Pro. Smartfon na pokładzie powinien mieć Androida 10, jednak tutaj również możliwy jest podobny problem jak z wyżej wymienionym urządzeniem. Może nie mieć preinstalowanych usług Google’a. Rozwiązanie tego problemu będzie zapewne podobne jak w przypadku Huawei Mate 30 Pro. Bateria smartfona zapewne będzie oscylowała w okolicy 4500 mAh pojemności i będzie miała szybkie ładowanie.

Nie jest na ten moment znana cena urządzenia, powinna ona być jednak niższa od Huawei Mate 30 Pro. Z drugiej strony wydaje się, że nie będzie już tak okazyjna jak miało to miejsce w przypadku pierwszych flagowych produktów Honora. Możliwe jednak, że w jakiś sposób producent będzie chciał wynagrodzić im problemy związane z niedogodnością braku aplikacji od Google’a na starcie.

Źródło: gizmochina.com

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o