Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor V30 5G zapowiedziany

Honor V30 5G Pro

Na 26 listopada została oficjalnie zapowiedziana premiera Honora V30 5G. Smartfon będzie wyróżniał się między innymi aparatem przednim w formie dziurki w ekranie i obsługą najszybszej obecnie technologii mobilnego Internetu.

Honor z 5G

Honor V30 5G będzie pracował pod kontrolą Kirina 990 i zapewne minimum 6 GB pamięci RAM. Podstawowa wersja smartfona będzie wyposażona w potrójny aparat główny. Mówi się, że zobaczymy tutaj między innymi czujnik Sony IMX 686 o rozdzielczości 60 Mpix. Smartfon będzie wyposażony w ekran z dziurką, ale na ten moment nie wiadomo o jakiej przekątnej. Za energię odpowiedzialna będzie bateria o pojemności 4000 mAh wyposażona w szybkie ładowanie 22,5 W.

Przykładowa oferta z flagowym Honorem 20:

Wszystko również wskazuje na to, że na premierze poznamy także Honora V30 5G Pro. Będzie on wyposażony prawdopodobnie w ekran OLED. W tym wypadku będziemy mieli do czynienia z podwójnym aparatem przednim, również umieszczonym w formie dziurki w ekranie. Dodatkowo dostaniemy nie trzy, lecz cztery aparaty tylne. Większa ma być również bateria, bo prawdopodobnie zostanie zastosowane ogniwo o pojemności 4200 mAh. Będziemy mieli tutaj obsługę szybkiego ładowania na poziomie 40 W oraz ładowania bezprzewodowego na poziomie 15 W.

Na ten moment niewiele więcej wiadomo. Nieznana jest cena Honora V30 5G i jego wersji Pro. Nie wiadomo również, czy pojawi się w Europie. Wiele zapewne będzie zależało od tego, czy model ten dostanie wsparcie usług Google’a.

Źródło: fonearena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia politolog. Przez wiele lat związany z branżą telekomunikacyjną. Pasjonat nowych technologii, fotografii i rowerów.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: