Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor po lekkim przestoju spowodowanym zmianą właściciela powoli nabiera wiatr w żagle. Zapowiadane są kolejne premiery smartfonów w najbliższym czasie. Jedna z nich właśnie się szykuje w postaci Honora Play 5. Znany jest także prawdopodobny wygląd tego modelu. Wiele wskazuje na to, że będzie to całkiem mocny smartfon z przyzwoitą wydajnością.

Najlepsze telefony Honor 2021 ->

Honor stawia na MediaTeka

Na ten moment wydaje się, że wiadomo jak smartfon będzie wyglądał. Nie będzie jakoś specjalnie się wyróżniał. Na froncie główną rolę odegra ekran z niewielkimi ramkami. Będzie on posiadał wcięcie w postaci łezki. Bryła smartfona wydaje się całkiem przyjemna, będzie zaokrąglona na krawędziach. Na pleckach wyróżnia się kwadratowa wyspa z poczwórną kamerką.

Kieszeń na kartę SIM znajduje się po lewej stronie. Wiadomo także, że Honor Play 5 będzie obsługiwał szybkie ładowanie na poziomie 66 W. I niestety to wszystko z konkretów. Jednak Honor niedawno wydał inny model od którego nasz smartfon ma być mocniejszy. Można więc pewnych elementów się domyślić.

Wiele wskazuje na to, że sercem smartfona będzie jedna z nieco mocniejszych jednostek MediaTeka. Zapewne będzie współpracował z minimum 6 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczone będzie 128 GB przestrzeni dyskowej. Możliwe również, że będą inne konfiguracje pamięciowe.

W przypadku aparatu głównego, można spodziewać się matrycy o rozdzielczości 48 lub 64 Mpix. Na pokładzie nie powinno zabraknąć także aparatu ultraszerokokątnego. Dwa kolejne obiektywy zapewne będą skrywały dodatkowe „oczka” dedykowane zdjęciom makro i do pomiaru głębi ostrości.

Honor Play 5 powinien mieć baterię o pojemności minimum 5000 mAh. Nie wiadomo natomiast jak będzie wyglądała sprawa z ekranem. Wydaje się, że będzie on wykonany w technologii IPS. Jednak producent może w tej materii zaskoczyć i użyć ekranu OLED.

Konkrety zapewne powoli będą pojawiać się i bliżej będzie premiery. Na ten moment niestety nie wiadomo kiedy smartfon zadebiutuje. Zagadką pozostaje na ten moment także polityka Honora w kwestii innych rynków niż azjatycki. Miejmy nadzieję, że nowe modele tej firmy pojawią się także w Europie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, gsmarena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów