Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor Play 4 Pro na pierwszych renderach

Firma Honor przygotowuje się do wprowadzenia kolejnego modelu z serii Play. Tym razem będzie to Honor Play 4 Pro. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie pojawia się sporo nowych modeli tej marki.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Podwójny aparat przedni i obsługa sieci 5G

Na ten moment, dzięki renderom, wiemy jak będzie wyglądał najnowszy Honor Play 4 Pro. Charakterystyczną cechą, która będzie wyróżniała ten model jest dziurka w kształcie pigułki w ekranie, w którym będzie umieszczony podwójny aparat do selfie. Grafiki sugerują również, że smartfon powinien mieć również ciekawy wzór na pleckach. Choć może to być równie dobrze wyobrażenie twórcy grafiki. Kolejną rzeczą na którą warto zwrócić uwagę, to czytnik linii papilarnych zamontowany w przycisku włączania. Ostatnio staje się to coraz popularniejszym rozwiązaniem.

Honor Play 4 Pro będzie prawdopodobnie pracował pod kontrolą Kirina 820 i co interesujące, będzie także obsługiwał sieci 5G. Weszliśmy już w taki etap, że coraz więcej smartfonów ze średniej klasy będzie obsługiwać ta technologię, a wkrótce stanie się to standardem. Nie wiadomo natomiast na razie jaką kość pamięci operacyjnej tam zobaczymy, ale wydaje się, że minimum 6 GB byłoby rozsądnym rozwiązaniem.

Smartfon będzie cechował się dobrym stosunkiem powierzchni ekranu do korpusu. Choć można również zauważyć wcale nie małą bródkę. Na razie nie ma konkretnych informacji o przekątnej wyświetlacza ale wydaje się że zamknie się ona w przedziale 6,2 do 6,5 cala.

Z zaprezentowanych grafik nie do końca wynika ile Honor Play 4 Pro będzie miał obiektywów. Na pewno znajdzie się tam miejsce dla jednostki głównej, którą będzie matryca Sony IMX600Y RYYB 40 Mpix. Oprócz tego zobaczymy co najmniej jeden dodatkowy obiektyw, zapewne ultraszerokokątny. Jednak wydaje się, że oprócz tego powinniśmy mieć możliwość skorzystania z co najmniej jeszcze jednego „oczka”, choć grafika w tej kwestii nie jest jednoznaczna.

Oprócz tego wiadomo jeszcze, że smartfon będzie posiadał szybkie ładowanie na poziomie 40 W. Wydaje się także, że premiera smartfona będzie miała miejsce wkrótce. Prawdopodobnie w ciągu najbliższych tygodni.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów