Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor Magic 4 Ultimate Edition na horyzoncie. Niedługo jego premiera

Honor Magic 4 Ultimate

Honor Magic 4 Ultimate Edition na horyzoncie! Chińska firma nie zwalnia tempa i już za kilka dni ma przedstawić swój kolejny sprzęt z górnej półki na ten rok.

  • Honor Magic 4 Ultimate Edition ma zadebiutować 17 marca
  • Magic 4 Ultimate ma mieć podzespoły Honora Magic 4…
  • …ale jednocześnie lepszy aparat od Magic 4 Pro

Honor Magic 4 Ultimate Edition

Seria Honor Magic 4 zadebiutowała w połowie I kwartału 2022 roku. Teraz ma do niej dołączyć trzeci model – Honor Magic 4 Ultimate Edition/Pro+. Jego premiera ma mieć miejsce już 17 marca. Co wiemy o najnowszym Honorze z serii Magic 4?

Niestety niezbyt wiele. W bazie TEENA widnieje on pod nazwą kodową LGE-AN20, ale nie na temat jego specyfikacji nie ma żadnych danych. Według niepotwierdzonych przecieków Honor Magic 4 Ultimate Edition mieć jeszcze większy obiektyw Sony niż ten w Magic 4 Pro (jego aparaty 50+50+64 Mpix), ale reszta podzespołów ma być identyczna jak w „zwykłym” Honorze Magic 4. Jak będzie w rzeczywistości, dowiemy się najpóźniej już 17 marca.

Zobacz również: Nowy Honor X8 – cichy debiut ciekawego smartfona

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (1 vote)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów