Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Im bliżej premiery, tym więcej szczegółów dotyczących nadchodzącego flagowca marki Honor pojawia się w sieci. Ostatnio ukazały się wyniki testowania smartfona na jednym z benchmarków. Dzięki temu została potwierdzona specyfikacja mocnego wariantu flagowca czyli Honora 50 Pro.

Najlepsze telefony Honor 2021 ->

Wydajny smartfon

Wedle najnowszych informacji, które potwierdza benchmark, Honor 50 Pro będzie pracował pod kontrola Snapdragona 778G i wsparty 8 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 256 GB przestrzeni dyskowej. Niestety nie wiadomo, czy będzie można ja rozszerzyć o zewnętrzną kartę pamięci. Zestawienie danych może nie wygląda imponująco w porównaniu z konkurencją ale wystarczy spojrzeć na wynik benchmarku – tutaj smartfon uzyskał 525000 punktów. To gwarantuje szybką i płynną pracę.

W smartfonie zastosowany zostanie ekran wykonany w technologii AMOLED. Będzie on miał przekątną powyżej 6,5 cala. I co najważniejsze, będzie obsługiwał odświeżanie na poziomie 120 Hz. Zapowiada się zatem interesująco i zapewne nie będziemy mogli narzekać na jego jakość.

Ale to, na co wszyscy czekają w Honorze 50 Pro, to aparat. I tutaj wiadomo, że podstawowa kamerka będzie wyposażona w matryce 108 Mpix, a więc topową jednostkę dostępną na rynku. Oprócz tego będą dostępne jeszcze dwa inne aparaty umieszczone na drugiej wyspie, przez co nadają urządzeniu charakterystyczny wygląd. Nie zabraknie także aparatu do selfie, ale na ten moment nic o nim nie wiadomo.

Smartfon prawie na pewno będzie obsługiwał sieci 5G. Będzie również posiadał na pokładzie usługi Google’a, które jak się okazało, są tak ważne dla dobrego wyniku sprzedaży na rynkach światowych. Będzie również obsługiwał szybkie ładowanie na poziomie 100 W.

Premiera Honora 50 Pro będzie miała już za kilka dni, gdyż jest planowana na 16 czerwca. Smartfon na grafikach prezentuje się ciekawie. Nieznana jest jego cena, ale jeżeli kanały dystrybucji nie zawiodą i smartfon szybko pojawi się na światowych rynkach, ma szansę na spory sukces. Oczywiście również jeżeli cena smartfona będzie zamknięta w rozsądnych ramach.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com, gsmarena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów