Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Długo kazał czekać na siebie flagowiec od chińskiej marki Honor. Wszystko wskazuje na to, że cierpliwość potencjalnych konsumentów niebawem zostanie nagrodzona i zobaczymy zarówno Honora 50, jak i mocniejszy wariant, czyli Honor 50 Pro. Smartfony pojawiły się już na stronach internetowych niemieckiego oddziału, ale także i na włoskich oraz francuskich odpowiednikach.

Świetny aparat i dostęp do usług Google’a

Wedle najnowszych informacji cała seria Honor 50 w Europie ma pojawić się 26 lub 27 października, czyli za niecały miesiąc. Kolejna kluczową informacją jest oczywiście obecność na pokładzie dostępu do usług Google’a. Jak widać po sprzedaży smartfonów opartych o system Android, jest to kluczowa jak na razie cecha wpływająca na popularność danej marki.

Niemal pewne jest, że smartfon pojawi się w wariantach 6/128 GB oraz 8/256 GB, gdyż właśnie one pojawiły się na stronie internetowej niemieckiego oddziału. Oprócz tego warto dodać, że sercem urządzenia jest Snapdragon 778G. Mamy tutaj również obsługę sieci 5G.

W przypadku ekranu znajdziemy tutaj panel wykonany w technologii OLED o przekątnej 6,57 cala. Co istotne obsługuje on rozdzielczość Full HD+ oraz częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz. Będzie ona prawdopodobnie dostępna także wersja Pro, której ekran ma przekątną 6,72 cala.

Ciekawie na papierze wygląda aparat główny, który wyposażony jest w matrycę 108 Mpix. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika oddany został także aparat ultraszerokokątny o matrycy 8 Mpix. Całość zamykają „oczka” dedykowane zdjęciom makro i do pomiaru głębi ostrości 2 Mpix. Na froncie w przypadku Honora 50 zobaczymy pojedynczą kamerkę do selfie o matrycy 32 Mpix. Wariant Pro posiada zaś podwójny aparat przedni.

Najlepsze telefony Honor 2022 ->

Nieźle prezentuje się także bateria. W podstawowym modelu ma ona pojemność 4300 mAh i obsługuje szybkie ładowanie na poziomie 66 W. Jeśli natomiast mówimy o wariancie Pro – tutaj zastosowano szybkie ładowanie na poziomie 100 W!

Smartfon prawdopodobnie będzie pracował na Androidzie 11 od razu po wyjęciu z pudełka. Będzie on przykryty autorską nakładką Magic UI 4.2. Na ten moment nieznane są ceny smartfonów. Wiele wskazuje na to, że wkrótce może pojawić się także wersja Lite lub SE.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, gsmarena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów