Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor 30 Pro z zakrzywionym ekranem

Honor 20 Pro

Honor przygotowuje się do premiery swoich flagowych smartfonów. W sieci pojawiają się kolejne informacje dotyczące poszczególnych modeli. Najnowsze dotyczą najmocniejszej z wersji.

Najlepsze flagowce 2019 ->

Honor 30 Pro prawdopodobnie będzie mocno podobny do Huaweia P40 Pro. Bardzo możliwe, że będzie miał  – w przeciwieństwie do poprzednika Honora 20 Pro (na zdjęciu obok) – dość mocno zakrzywione boki ekranu. Drugą charakterystyczną cechą jest podwójna kamerka przednia schowana w dwóch dziurkach w ekranie połączonych razem w podłużny kształt.


Przykładowa oferta z obecnie dostępnym Honorem 20 Pro:


Oprócz tego wiadomo, że nadchodzący Honor 30 Pro będzie pracował pod kontrolą Kirina 990 i będzie obsługiwał łączność 5G. Nie wiadomo jaka zostanie zastosowana kość pamięci, ale patrząc na podobne modele logicznym wydaje się pojemność na poziomie 12 GB. Przestrzeń na pliki powinna wynieść minimum 128 GB. Cechą bez której flagowce nie będą się mogły już obejść, jest większa częstotliwość odświeżania. W tym wypadku zobaczymy prawdopodobnie ekran obsługujący odświeżanie 90 Hz.

Niestety niewiele wiadomo więcej na temat specyfikacji technicznej. Można spodziewać się mocnego układu aparatów, gdzie oprócz obiektywu głównego powinny znaleźć się teleobiektyw oraz aparat szerokokątny. Jednak nie ma żadnych konkretnych informacji na ten temat.

Premiera Honora 30 Pro, tak jak pozostałych modeli z serii, spodziewana jest w kwietniu. Konkretnej daty na ten moment nie ma, jednak zapewne nie będzie to pierwsza połowa miesiąca. Ceny powinny być nieco niższe niż w przypadku serii Huawei P40. Jednakże Honor 30 Pro do zbyt tanich raczej nie będzie należał.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów