Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

W bazie serwisu TENAA pojawiła się specyfikacja techniczna nowego modelu smartfona oznaczona jako Honor YAL-AL50/TL50. Wszystko wskazuje na to, że może to być słabsza wersja Honora 20, oznaczona jako „lite” lub „SE”.

Nowy Honor coraz bliżej

Sercem smartfona jest ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 2,6 GHz wsparty 6, 8 lub 12 GB pamięci operacyjnej. Na pliki przeznaczono 128 GB lub 256 GB przestrzeni dyskowej. Ekran umownego Honora 20 SE posiada przekątną 6,26 cala i rozdzielczość Full HD+. Bateria posiada pojemność 3650 mAh i zaimplementowano tam wsparcie dla szybkiego ładowania do 20 W. W smartfonie zdecydowano się na zastosowanie klasycznego czytnika linii papilarnych umieszczonego na tylnej obudowie.

Przykładowa oferta z topowym Honorem 20:

Umowny Honor 20 SE otrzymał potrójny aparat główny. Podstawowy obiektyw posiada matrycę o rozdzielczości 48 Mpix. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika będą dwa „oczka” z matrycą 8 i 2 Mpix. Na ten moment nie zostały podane pozostałe parametry aparatu. Na froncie zaś będzie dostępna pojedyncza kamerka do selfie o matrycy 32 Mpix.

Nie wiadomo kiedy smartfon zadebiutuje i jaka będzie jego cena. Nie ma również niestety jego zdjęć (na powyższym zdjęciu jego kuzyn – Honor 20; model 20 lite/SE może wyglądać podobnie). Jednak z racji pojawienia się w bazie TENAA możemy niebawem spodziewać się konkretniejszych informacji.

Źródło: gizmochina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów