Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Honor 10i – pierwsze informacje i zdjęcia

W sieci pojawiły pierwsze informacje oraz zdjęcia nowego urządzenia o nazwie Honor 10i. To, co wyróżnia tego smartfona, to potrójny aparat główny i aparat do selfie o matrycy 32 Mpix. Prawdopodobnie będzie to urządzenie ze średniej półki cenowej.

Honor z 3 aparatami

Specyfikacja Honora 10i opiera się na procesorze Kirin 710 i 4 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 128 GB przestrzeni dyskowej. Możliwe jednak, że na rynku pojawią się jeszcze inne warianty tego modelu. Ekran posiada przekątną 6,21 cala z wcięciem w postaci łezki. Czytniki linii papilarnych został umieszczony na pleckach urządzenia.

Przykładowa oferta z obecnie dostępnym Honorem 9:

Aparat główny Honora 10i składa się z 3 obiektywów o matrycach 24 Mpix, 8 Mpix (prawdopodobnie szerokokątny) oraz 2 Mpix do zbierania informacji o głębi. Jeżeli te informacje się potwierdzą, będzie to jeden z pierwszych smartfonów z potrójnym obiektywem dostępny dla szerszego grona użytkowników, gdyż jego cena nie powinna być wygórowana. Na froncie zastosowano aparat do selfie o matrycy 32 Mpix.

Źródło: hi-tech.mail.ru.

Data premiery Honora 10i na razie nie została podana. Również dokładna cena smartfona nie jest jeszcze znana. Jeżeli jednak chiński koncern rozsądnie wyceni urządzenie, może się ono okazać bardzo ciekawą propozycją na rynku.

Zobacz również: Honor 10 Lite w Polsce.

Źródło: hi-tech.mail.ru.

Honor 10i – pierwsze informacje i zdjęcia
5 (100%) 4 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.