Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowa oferta Heyah na kartę z 10 GB za 25 zł

5

Heyah zaprezentowała nową ofertę prepaid. Dawno, dawno temu, kiedy na rynku było tylko kilka operatorów – Plus, Era oraz Idea – kiedy nie istniał jeszcze Play (o współczesnych sieciach wirtualnych nie wspominając), Heyah miała najlepszą ofertę na kartę. To były czasy jej świetności, których mało już kto pamięta. Operator jednak postanowił wrócić do swych korzeni i początkiem kwietnia zaktualizował swoją ofertę prepaid. Czy jest atrakcyjna?

Krajowy no limit + 10 GB za 25 zł

Dzieje się na polskim rynku prepaid. W ostatnich 2 tygodniach swoje odświeżone oferty zaprezentował Plush, a2mobile oraz Plus, a teraz czyni to Heyah. Oto omawiany pakiet:

Za 25 zł dostajemy nielimitowane minuty (w tym stacjonarne), SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych oraz 10 GB Internetu. Pakiet Heyah na kartę odnawia się automatycznie po 30 dniach, o ile na koncie znajdują się wystarczające środki.

Oferta wygląda ciekawie i z pewnością warta jest rozważenia. Poprzednie pakiety na kartę operatora – Smart S, M oraz L – od dłuższego czasu odstawały od konkurencji zakresem proponowanych usług. Także cena nie należała do najniższych. Obecnie dostajemy produkt nie tylko tani, ale i atrakcyjny.

Regulamin oferty Heyah 10 GB

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
bobobobek1233 5678Abonent T-MobileZenhuhtmaki Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
huhtmaki
Gość
huhtmaki

Proszę sobie to zestawić z nową ofertą a2mobile za 20zł :D Tam jest nolimit na wszystko.

bobobobek
Gość
bobobobek

to w a2mobile wszystko jest za 20 zł, wiec trochę przebija, ciut ale zawsze.

Zen
Gość
Zen

Jak przenieść do nich numer bez fatygi do salonu?

Abonent T-Mobile
Gość
Abonent T-Mobile

To T-Mobile w swojej submarce ma lepszą ofertę niż oficjalną T-Mobile na kartę? W T-Mobile na kartę jest za 25 zł 10 GB internetu ale no limit obowiązuje na rozmowy na wszystkie sieci komórkowe i numery stacjonarne oraz SMS do wszystkich sieci… bez MMS-ów.

1233 5678
Gość
1233 5678

A ja mam t mobile na kartę za 25 zł i w roamingu wysyłam mms-y do Polski nie mając więcej środków na koncie. Jak to jest ,że one dochodzą? Proste . W roamingu mms-y są darmowe, bo oparte są na danych komórkowych.

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów