Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Google usprawni Chrome – będzie bardziej energooszczędnie?

Google Chrome

Przeglądarka Chrome należy do najpopularniejszych aplikacji na rynku. Główną wadą rozwiązania Google jest ogromne zapotrzebowanie na energię. Czy wersja Brotli pozwoli zaoszczędzić dodatkowe procenty naszej baterii?

Już za niedługo czeka nas duża aktualizacja przeglądarki Chrome. Zmiany dotkną zarówno mobilną, jak i klasyczną, komputerową wersję oprogramowania Google. Największą nowością będzie zaimplementowanie algorytmów, które pozwolą na sprawniejsze ładowanie stron internetowych – aż do 25 procent. Właściciel najpopularniejszej wyszukiwarki świata usprawnił również mechanizmy zużycia danych oraz energooszczędności. Jak twierdzą przedstawiciele Google’a, nowa formuła ma przyczynić się do poprawy poziomu kompresji obrazów oraz czcionek. Pierwsze wzmianki o Chrome Brotli pojawiły się we wrześniu ubiegłego roku. Zmiany wejdą w życie z następną aktualizacją naszej przeglądarki. Czekamy!

W naszym poradniku przygotowaliśmy zestaw informacji o sposobach na oszczędzanie baterii naszego smartfona.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów