Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Funkcja Google Pixel Lockscreen dla wszystkich?

telefon z Androidem

Co roku Google stara się wprowadzać nowe ulepszenia do swojego systemu. Często pierwszym polem do testów stają się flagowe Pixele. Niektóre funkcje zostają zarezerwowane tylko dla topowej serii Google’a. Jednak część z nich „wypływa na szerokie wody”. Tak właśnie będzie w przypadku Google Pixel Lockscreen.

Lockscreen w Androidach

Funkcja ta pozwala użytkownikom na bezpośrednie uruchamianie Asystenta Google z poziomu blokady telefonu. Dzięki temu, możemy rozmawiać z Asystentem Google nawet jeśli mamy zablokowany telefon. W kontekście zapowiadanego i wyczekiwanego uruchomienia asystenta w języku polskim jest to ciekawe usprawnienie. Dzięki tej funkcjonalności będziemy mogli uzyskać informacje, odrzucić alarmy lub zaplanować przypomnienia za pomocą komend głosowych bez potrzeby odblokowywania telefonu.

Oferta z przykładowym telefonem Android One:

Funkcja ta powinna być stopniowo wdrażana na kolejne telefony z systemem Android.

Źródło: gizchina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.