Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Google Pixel 7 pojawił się na horyzoncie. Zarówno standardowa wersja jaki i model „Pro” ma pojawić się w tym samym momencie. Znan jest także data, kiedy oba modele trafią do przedsprzedaży. Na ten moment nie wiadomo natomiast, czy ta seria trafi oficjalnie do naszego kraju. Jeśli nie, to tak jak do tej pory zapewne i tak pojawi się w sprzedaży dzięki niezależnej dystrybucji sklepowej.

  • Google Pixel 7 pojawi się już w październiku
  • oba modele będą pracowały pod kontrolą procesora Tensor drugiej generacji
  • w momencie prezentacji powinniśmy także poznać najnowszą generację Androida

Google Pixel 7 i Google Pixel 7 Pro

Zarówno Google Pixel 7 jak i Google Pixel 7 Pro będą pracowały pod kontrolą procesora Tensor drugiej generacji. Jednostka ta stworzona zostanie wedle ścisłych wytycznych i ma być idealnie dostosowana do nadchodzących modeli. Na ten moment nie ma jednak żadnych technicznych informacji z nią związanych. Oba modele będą miały maksymalnie 12 GB pamięci RAM i 256 GB przestrzeni dyskowej. Oczywiście nie zabraknie obsługi sieci 5G w krajach oficjalnej dystrybucji.

Niewiele wiadomo na temat ekranów nadchodzących modeli. Niemal pewnym jest, że będą wykonane w technologii OLED. Będą zapewne również obsługiwały odświeżanie na poziomie 120 Hz i minimum rozdzielczość Full HD+, a model „Pro” nawet QHD+. Wydaje się, że model Pro będzie większy i będzie miał przekątną ekranu na poziomie około 6,7 cala.

W przypadku aparatów, wcześniejsze informacje w sieci wspominały, że Google Pixel 7 otrzyma główny czujnik Samsung GN1 prawdopodobnie o rozdzielczości matrycy na poziomie 50 Mpix. Na pokładzie znajdzie się także aparat ultraszerokokątny o matrycy 48 Mpix. Oba modele mają zaś mieć kamerkę do selfie o dość niestandardowej matrycy 11 Mpix.

Na ten moment niewiele wiadomo na temat zastosowanych baterii w tych modelach. Zapewne będą one miały jakiś rodzaj szybkiego ładowania. Miejmy także nadzieję, że pojemność ogniw będzie oscylowała w okolicy minimum 5000 mAh, co powoli staje się standardem.

Zarówno Google Pixel 7 jak i Google Pixel 7 Pro ma zostać zaprezentowany już 6 października. Od tego momentu będzie można te modele zamawiać w przedsprzedaży. Ich regularna sprzedaż rozpocznie się natomiast 13 października. Oba modele zadebiutują prawdopodobnie z Androidem 13 na pokładzie. Ich ceny na ten moment są nieznane.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Xiaomi na sierpień 2022

Źródło: 91mobiles.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów