Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Google Pixel 7 Mini na horyzoncie. Pierwsze informacje

Google Pixel 7 seria

W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat nowych smartfonów od Google’a. Wiele wskazuje na to, że jednym z nich będzie Google Pixel 7 Mini. Jest on oznaczony roboczą nazwa Lynx i ujawnia niektóre z możliwych specyfikacji. Co ciekawe, w sieci pojawia się także model oznaczony jako Felix, który ma odpowiadać pierwszemu składanemu smartfonowi amerykańskiego producenta.

  • Google Pixel 7 Mini pojawił się na horyzoncie
  • zaoferuje bardzo dobry ekran z wysoką częstotliwość odświeżania
  • model ten powinien być tańszy od podstawowego wariantu

Google Pixel 7 Mini

Co zatem wiemy o Google Pixel 7 Mini? Na razie wiadomo, że smartfon otrzyma prawdopodobnie podwójny aparat główny. Podstawowa jednostka powinna dostać matrycę Samsung GN1, być może o matrycy 50 Mpix. Drugi aparat, zapewne ultraszerokokątny, otrzyma matrycę Sony IMX787. Całość uzupełni kamerka do selfie z matrycą Sony IMX712. Zapewne główny aparat otrzyma optyczna stabilizację obrazu.

Smartfon otrzyma ekran wykonany w technologii OLED. Na razie nieznana jest jego przekątna. Niemal jednak pewne jest, że będzie obsługiwał rozdzielczość Full HD+ oraz częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz. Zapewne także czytnik linii papilarnych zobaczymy zaimplementowany w ekranie.

Sporą zagadką na ten moment pozostaje procesor jaki zobaczymy w Google Pixel 7 Mini. W aktualnych przeciekach występuje nawet model od Qualcomma. Jednak patrząc na dotychczasową historię tej serii smartfonów wydaje się to mało prawdopodobne. Na ten moment lepiej nie skreślać autorskiego Tizena, który jest obecny chociażby w Google Pixel 7.

Na ten moment to właściwie wszystkie informacje dotyczące tego modelu. Można też spodziewać się niezłej baterii z w miarę szybkim ładowaniem. Smartfon prawdopodobnie otrzyma również Androida 13 od razu po wyjęciu z pudełka. Nie zabraknie tutaj również obsługi sieci 5G w krajach, w których oficjalnie Google dystrybuuje swoje modele.

Nieznana jest data premiery Google Pixel 7 Mini. Również jeśli chodzi o cenę jeszcze za wcześnie by cokolwiek mówić, choć powinna być ona niższa od podstawowego modelu. Smartfon oficjalnie w Polsce raczej nie będzie dostępny jednak możliwe, że podobnie jak przy innych modelach, wybrane sieci będą go sprzedawać na własną rękę.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Pixel na październik 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów