Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Google Pixel 7 znamy wygląd. Datę premiery również

Google Pixel 7

Rodzina smartfonów Google Pixel 7 zbliża się wielkimi krokami. Oprócz „zwykłego” modelu, pojawi się tutaj również wariant Pro. Oprócz tych urządzeń, podczas wydarzenia prawdopodobnie zostaną zaprezentowane także nowe słuchawki Google Pixel Buds Pro oraz smartwatch Google Pixel Watch. Już od jakiegoś czasu znany jest wygląd smartfonów, a najnowsze przecieki tylko potwierdzają te informacje.

  • Google Pixel 7 będzie pracował pod kontrolą Tensora 2
  • wariant pro zaoferuje potrójny aparat główny
  • na pokładzie znajdzie się czysty Android 13

Google Pixel 7

Zarówno Google Pixel 7, jak i wariant Pro maja zadebiutować już 6 października podczas wydarzenia, które będzie transmitowane za pomocą streamingu. Niedługo potem urządzenia powinny trafić do sprzedaży. Niestety nie zapowiada się nic nowego w kwestii oficjalnej dostępności ich w Polsce. Oczywiście będziemy mogli kupić nowe Pixele w naszych sklepach, ale to już indywidualnie te sieci będą je ściągały.

Pod względem wyglądu Google Pixel 7 i wariant Pro mocno nawiązują do poprzedniej generacji. Nie można natomiast im odmówić charakteru. W dalszym ciągu będziemy mieli do czynienia z charakterystyczną wyspą. Zmieni się nieco układ aparatów szczególnie w wariancie Pro. Będzie miał on również zakrzywiony ekran po bokach w przeciwieństwie do „zwykłego” modelu.

Obydwa modele będą zasilane autorskim procesorem Tensor 2. Będzie on współpracował z maksymalnie 12 GB pamięci RAM. Oba modele prawdopodobnie będą miał do dyspozycji 128 lub 256 GB przestrzeni dyskowej. Będą obsługiwały sieci 5G. Jednak w naszym kraju z racji braku oficjalnej dystrybucji ta funkcja może być niedostępna.

Google Pixel 7 i Google Pixel 7 Pro będą różnić się w kwestii ekranu. Podstawowy model będzie miał panel o przekątnej około 6,6 cala wykonany w technologii LTPO OLED. Będzie obsługiwał częstotliwość odświeżania na poziomie 90 Hz. Wariant Pro zaoferuje przekątną 6,7 cala i odświeżanie 120 Hz. Będzie także obsługiwał rozdzielczość QHD+.

W kwestii aparatów lepiej będzie się prezentował wariant Pro. Do dyspozycji użytkownika zostanie oddana główna jednostka o matrycy 50 Mpix. Oprócz tego do dyspozycji będzie aparat ultraszerokokątny o matrycy 12 Mpix. Całość uzupełni teleobiektyw 48 Mpix.

Mówi się również, że Google Pixel 7 otrzyma baterię o pojemności 5000 mAh. Będzie ją można naładować z prędkością 30 W. Nie wiadomo natomiast jaką baterię będzie miał podstawowy model. Oba urządzenia będą pracowały na czystym Androidzie 13.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Pixel na wrzesień 2022

Źródło: 91mobiles.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (1 vote)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów